KBF zatrudni Specjalistę ds. Zamówień Publicznych

29.04.2021

Krakowskie Biuro Festiwalowe poszukuje pracownika
na stanowisko
Specjalisty ds. Zamówień Publicznych

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych w pełnym zakresie, w tym:
  • opracowywanie specyfikacji istotnych warunków zamówienia (w tym wzoru umowy lub istotnych postanowień umowy), korespondencja z wykonawcami, ocena formalno-prawna ofert, opracowywanie wezwań do uzupełnień, wyjaśnień, wykluczeń, umów z wybranymi wykonawcami, przygotowywanie i publikacja ogłoszeń, opracowywanie protokołów i wszelkich innych dokumentów wymaganych przepisami prawa oraz regulacjami wewnętrznymi;
  • opiniowanie wyboru trybu pod kątem zgodności z przepisami prawa zamówień publicznych;
  • weryfikacja opisu przedmiotu zamówienia pod kątem zgodności z przepisami prawa zamówień publicznych;
  • weryfikacja sposobu ustalenia szacunkowej wartości zamówienia w zakresie zgodności z przepisami prawa zamówień publicznych, planem zamówień publicznych, obowiązującymi przepisami wewnętrznymi oraz wytycznymi w zakresie udzielania zamówień, w tym dot. projektów unijnych oraz innych dofinansowanych ze źródeł zewnętrznych;
  • przygotowywanie odpowiedzi na odwołania do Krajowej Izby Odwoławczej oraz innych dokumentów związanych z wniesionymi środkami ochrony prawnej;
  • przygotowywanie dokumentacji oraz projektów pism, opinii, odpowiedzi na korespondencję organów kontrolnych w sprawach dot. kontroli procedur o udzielenie zamówień publicznych;
  • weryfikacja prawidłowości wydatkowania środków, w zakresie ich zgodności z przepisami prawa zamówień publicznych, planem zamówień publicznych, obowiązującymi w KBF przepisami wewnętrznymi i procedurami, w tym dot. zamówień o wartości poniżej progu ustawowego, wytycznymi w zakresie udzielania zamówień, w tym dot. projektów unijnych oraz innych dofinansowanych ze źródeł zewnętrznych.

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego;
  • co najmniej 2 letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe w samodzielnej obsłudze procedur o udzielenie zamówień publicznych;
  • biegła znajomość obowiązujących przepisów prawa z zakresu zamówień publicznych i umiejętność
  • ich praktycznego zastosowania;
  • mile widziane ukończone studia podyplomowe lub kursy z zakresu zamówień publicznych;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w instytucji kultury;
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej;
  • skrupulatności, rzetelności i obowiązkowości;
  • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych;
  • nastawienia na współpracę i umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;
  • pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja.prawny@kbf.krakow.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli na przesłanym CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby realizacji procesu rekrutacji dla tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Krakowskie Biuro Festiwalowe w okresie 1 roku od momentu ich przesłania, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

Administratorem danych osobowych jest Krakowskie Biuro Festiwalowe z siedzibą w Krakowie, ul. Wygrana 2, 30-311 Kraków.

Dane osobowe w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów prawa (np. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie wynikają z Kodeksu pracy) przetwarzamy w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego tj. celem weryfikacji kandydatów i zawarcia umowy (art. 6 ust. 1 lit b RODO). Pozostałe dane zawarte w przesłanej aplikacji (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody (art. 6 ust. 1 lit a RODO), wyrażonej poprzez wysłanie zgłoszenia rekrutacyjnego, która może zostać odwołana w każdym czasie.

Dane osobowe przesłane w aplikacji przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do momentu jej zakończenia i niezwłocznie po zakończeniu procesu rekrutacji zostaną one usunięte. W przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach przedmiotowe dane osobowe przetwarzane będą przez okres 1 roku od dnia ich przesłania.

Przesłane dane osobowe możemy przekazać: podmiotom przetwarzającym w imieniu Krakowskiego Biura Festiwalowego - dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych; pomiotom, które będą działać jako administratorzy tych danych decydując o sposobie i celach przetwarzania – wyłącznie, gdy obowiązek takiego udostępnienia danych wynikać będzie z przepisów prawa. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyrażona została zgoda) do innego administratora danych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne. Krakowskie Biuro Festiwalowe z siedzibą przy ul. Wygranej 2, 30-311 Kraków wyznaczyło Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można kontaktować się we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych pod adresem: Inspektor Ochrony Danych Krakowskie Biuro Festiwalowe z siedzibą przy ul. Wygranej 2, 30-311 Kraków, oraz przez e-mail: rodo@biurofestiwalowe.pl