Angielski  Rosyjski  Słowacki  Francuski  Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Komunikat  OKW OIRP w Krakowie z 19.02.2020

Komunikat OKW OIRP w Krakowie z 19.02.2020

 

 

Okręgowa Komisja Wyborcza przedstawia listę zgłoszonych i zarejestrowanych kandydatów w wyborach na delegatów na Zgromadzenie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie XI kadencji, z podziałem na rejony dla rejonów IV - X.

 

Rejon IV – liczba mandatów 14

Lp

Nazwisko

Imię

Nr wpisu

Rejon

1

Kowalska-Graca

Magdalena

KR-3690

IV

2

Kozak-Hamala

Edyta

KR-3554

IV

3

Kozioł

Piotr

KR-1689

IV

4

Kozłowska-Kłęk

Małgorzata

KR-1987

IV

5

Krok

Zofia

KR-615

IV

6

Krok

Michał

KR-2143

IV

7

Król

Katarzyna

KR-3697

IV

8

Krzanowski

Michał

KR-3415

IV

9

Kucharski

Michał

KR-3584

IV

10

Kućmierczyk

Urszula

KR-484

IV

11

Kulej

Marta

KR-3418

IV

12

Kulig

Dorota

KR-3419

IV

13

Kulig

Karol

KR-3561

IV

14

Kurek

Radosław

KR-1248

IV

15

Kusch

Andrzej

KR-3991

IV

16

Laidler

Monika

KR-1818

IV

17

Lato

Piotr

KR-1203

IV

18

Layer

Urszula

KR-1139

IV

19

Liszka-Gronek

Aleksandra

KR-3079

IV

20

Łach

Natalia

KR-4112

IV

21

Łopatko

Małgorzata

KR-167

IV

22

Łuc-Seweryn

Anna

KR-4004

IV

23

Machaj

Ewa

KR-719

IV

24

Machlowska

Monika

KR-1559

IV

25

Mac-Szponder

Magdalena

KR-594

IV

26

Madej

Piotr

KR-2470

IV

27

Majewski

Andrzej

KR-742

IV

28

Malik

Ilona

KR-1825

IV

 

Rejon V – liczba mandatów 14

Lp

Nazwisko

Imię

Nr wpisu

Rejon

1

Marks

Eliza

KR-3096

V

2

Mastalerz

Małgorzata

KR-1155

V

3

Matyasik-Ochlust

Kinga

KR-2485

V

4

Mazurczak

Tomasz

KR-1898

V

5

Michno

Jagoda

KR-3727

V

6

Mikrut

Wacław

KR-4332

V

7

Mikulski

Andrzej

KR-580

V

8

Miszczyk

Przemysław

KR-3854

V

9

Misztal

Joanna

KR-3109

V

10

Miśkiewicz

Aleksandra

KR-3725

V

11

Miśtal

Tomasz

KR-2785

V

12

Mróz

Piotr

KR-1705

V

13

Mucha

Łukasz

KR-4362

V

14

Naleziński

Bogumił

KR-3592

V

15

Nawrot-Piotrowska

Patrycja

KR-2501

V

16

Nowokuńska

Michalina

KR-200

V

17

Okońska

Katarzyna

KR-1772

V

18

Olbrycht-Strzelecka

Dorota

KR-1424

V

19

Ornatowski

Dariusz

KR-1614

V

20

Pałka

Katarzyna

KR-3593

V

21

Pasińska

Ewa

KR-1110

V

 

Rejon VI – liczba mandatów 14

Lp

Nazwisko

Imię

Nr wpisu

Rejon

1

Pietrzkowski

Bartosz

KR-2904

VI

2

Pietrzyk

Przemysław

KR-2040

VI

3

Pinkas

Agata

KR-937

VI

4

Pochwat

Błażej

KR-2532

VI

5

Pogorzelski

Oskar

KR-4266

VI

6

Poje

Maciej

KR-1566

VI

7

Popławski

Piotr

KR-1211

VI

8

Przybyłowicz

Krzysztof

KR-2538

VI

9

Radosz

Adam

KR-2048

VI

10

Radosz

Karolina

KR-2049

VI

11

Rajca

Anna

KR-2304

VI

12

Rataj

Paweł

KR-859

VI

13

Rebeta

Danuta

KR-633

VI

14

Rejdych

Bartosz

KR-2544

VI

15

Rogóż

Justyna

KR-2546

VI

16

Romanowska

Magdalena

KR-3476

VI

17

Roszczynialski

Krzysztof

KR-1619

VI

18

Rudkiewicz

Tomasz

KR-3479

VI

19

Rusinek

Michał

KR-3864

VI

20

Ryś

Adam

KR-2557

VI

21

Sabuda

Damian

KR-2058

VI

22

Sadowski

Robert

KR-4053

VI

23

Sala-Szczypiński

Marcin

KR-1621

VI

24

Scheibe-Dobosz

Marika

KR-4054

VI

25

Serafin

Wiesław

KR-245

VI

26

Seweryn

Paulina

KR-3182

VI

27

Siedlecki

Dawid

KR-4056

VI

 

Rejon VII – liczba mandatów 14

Lp

Nazwisko

Imię

Nr wpisu

Rejon

1

Sikora

Michał

KR-1858

VII

2

Skowrońska

Monika

KR-1175

VII

3

Skrupski

Grzegorz

KR-3189

VII

4

Skrzyniarz

Joanna

KR-634

VII

5

Skrzyniarz-Wrzyszcz

Agnieszka

KR-1622

VII

6

Smółka

Justyna

KR-535

VII

7

Sołtysek

Piotr

KR-3196

VII

8

Stachnik

Aleksandra

KR-3779

VII

9

Stańko

Szymon

KR-3891

VII

10

Strutyński

Łukasz

KR-2246

VII

11

Szarzyński

Marek

KR-1146

VII

12

Szczepańska-Chwała

Małgorzata

KR-1220

VII

13

Szeliga

Anna

KR-2273

VII

14

Szepczyńska

Magdalena

KR-1179

VII

15

Szmolke

Paulina

KR-2079

VII

16

Szpik

Przemysław

KR-2605

VII

17

Szybowska

Ewelina

KR-1728

VII

18

Świerczek

Leszek

KR-1626

VII

19

Świętek-Wołosiuk

Iwona

KR-2837

VII

20

Tarkowski

Piotr

KR-2838

VII

21

Theodorikas

Urszula

KR-1045

VII

 

Rejon VIII – liczba mandatów 14

Lp

Nazwisko

Imię

Nr wpisu

Rejon

1

Trela

Małgorzata

KR-4082

VIII

2

Tworkowska-Król

Renata

KR-912

VIII

3

Tyl

Marzena

KR-3236

VIII

4

Vogt-Nesterowicz

Urszula

KR-2845

VIII

5

Wałkowicz

Andrzej

KR-2846

VIII

6

Waszęda

Alina

KR-478

VIII

7

Wielgosz

Bogumił

KR-4308

VIII

8

Wilamowski

Bartłomiej

KR-1091

VIII

9

Witkowski

Leszek

KR-301

VIII

10

Wojtoń

Małgorzata

KR-2645

VIII

11

Wolicki

Tomasz

KR-1629

VIII

12

Woś

Piotr

KR-2856

VIII

13

Woźniak

Elżbieta

KR-369

VIII

14

Woźniakiewicz

Maciej

KR-1400

VIII

15

Wójcik

Konrad

KR-3257

VIII

16

Wronka

Katarzyna

KR-4314

VIII

17

Wróblewski

Adam

KR-3260

VIII

18

Wujczyk

Marcin

KR-2122

VIII

19

Zielińska

Agnieszka

KR-1225

VIII

20

Żak

Agnieszka

KR-1514

VIII

21

Żak

Marcin

KR-1444

VIII

22

Żuławiński

Łukasz

KR-3268

VIII

 

Rejon IX – liczba mandatów 13

Lp

Nazwisko

Imię

Nr wpisu

Rejon

1

Basta

Klaudia

KR-1909

IX

2

Buczek

Krzysztof

KR-921

IX

3

Gawlak

Aneta

KR-2373

IX

4

Gąsiorowska

Lucyna

KR-882

IX

5

Gutt-Mostowy

Bożena

KR-734

IX

6

Kadzik

Andrzej

KR-1684

IX

7

Kogutowicz

Michał

KR-2427

IX

8

Kołacz

Jacek

KR-2678

IX

9

Maciuszek

Renata

KR-616

IX

10

Mirek

Dawid

KR-4246

IX

11

Pater-Surowiak

Iwona

KR-1209

IX

12

Pietrzak

Aleksandra

KR-213

IX

13

Reichert-Kądziołka

Elżbieta

KR-409

IX

14

Rosiek

Alicja

KR-994

IX

15

Węglarz

Bogumił

KR-3524

IX

 

Rejon X – liczba mandatów 12

Lp

Nazwisko

Imię

Nr wpisu

Rejon

1

Brzostowski

Ryszard

KR-686

X

2

Cymbor

Bogdan

KR-807

X

3

Drobot

Wojciech

KR-1227

X

4

Gasińska

Anna

KR-3644

X

5

Januszek

Olgierd

KR-1602

X

6

Juszczyk

Alicja

KR-692

X

7

Karnas

Maria

KR-1976

X

8

Kiebała

Agnieszka

KR-1196

X

9

Kuczek

Grzegorz

KR-1691

X

10

Majcherek

Jacek

KR-817

X

11

Mądel

Mateusz

KR-3900

X

12

Rogóż

Marta

KR-865

X

13

Samek

Artur

KR-2562

X

14

Żurek-Krupka

Joanna

KR-866

X

 

Artykuły powiązane


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Komunikat OKW z dn. 12.02.2020r.


Listy kandydatów na delegatów dla rejonów I, II, III.


Komunikat wyborczy z dn. 30.12.2019r.


Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie informuje o:

  1. powołaniu Okręgowej Komisji Wyborczej,
  2. terminach i miejscach zwołania zebrań rejonowych w celu wyboru delegatów na zgromadzenie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie XI kadencji,
  3. podziale terenu działania OIRP w Krakowie na sześć rejonów,
  4. sposobie zgłaszania kandydatów na delegatów na zgromadzenia OIRP w Krakowie XI kadencji.

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa