KOMUNIKAT
Okręgowej Komisji Wyborczej OIRP w Krakowie z dnia 12.02.2020 r.
Okręgowa Komisja Wyborcza przedstawia listę zgłoszonych i zarejestrowanych kandydatów w wyborach na delegatów na Zgromadzenie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie XI kadencji, z podziałem na rejony dla rejonów I, II, III.
Rejon I – liczba mandatów 14
Lp |
Nazwisko |
Imię |
Nr wpisu |
Rejon |
1 |
Adamczyk |
Bogusław |
KR-881 |
I |
2 |
Araszkiewicz |
Michał |
KR-1770 |
I |
3 |
Bakowska |
Angelika |
KR-3904 |
I |
4 |
Balicki |
Marek |
KR-1338 |
I |
5 |
Bartoszcze |
Mateusz |
KR-1905 |
I |
6 |
Barut |
Łukasz |
KR-1907 |
I |
7 |
Baziak |
Justyna |
KR-1762 |
I |
8 |
Bieda |
Roman |
KR-1913 |
I |
9 |
Bielecka |
Ewa |
KR-1774 |
I |
10 |
Biernat-Batko |
Anna |
KR-1590 |
I |
11 |
Bińko |
Grażyna |
KR-704 |
I |
12 |
Błaszak |
Anna |
KR-1669 |
I |
13 |
Bogdanowicz |
Joanna |
KR-2114 |
I |
14 |
Boruch |
Mariusz |
KR-1235 |
I |
15 |
Buchowiecka |
Ewa |
KR-3613 |
I |
16 |
Budzowska |
Jolanta |
KR-922 |
I |
17 |
Bugajski |
Błażej |
KR-1780 |
I |
18 |
Bułka |
Jarosław |
KR-4143 |
I |
19 |
Całus |
Ewa |
KR-3337 |
I |
20 |
Chmiel |
Aleksander |
KR-806 |
I |
21 |
Cholewa-Klimek |
Magdalena |
KR-1541 |
I |
22 |
Chwała |
Wiesław |
KR-1191 |
I |
23 |
Cichoń |
Jan |
KR-1923 |
I |
24 |
Cichoń-Szepczyńska |
Maria |
KR-42 |
I |
25 |
Cichor-Wójcik |
Magdalena |
KR-2341 |
I |
26 |
Cięszki |
Dominik |
KR-2342 |
I |
27 |
Cisak-Kochaniewicz |
Joanna |
KR-829 |
I |
28 |
Czaja |
Adam |
KR-2949 |
I |
29 |
Dalowski |
Tomasz |
KR-2906 |
I |
30 |
Data |
Waldemar |
KR-2347 |
I |
31 |
Dąbek |
Anna |
KR-1278 |
I |
Rejon II – liczba mandatów 14
Lp |
Nazwisko |
Imię |
Nr wpisu |
Rejon |
1 |
Dębowska |
Aleksandra |
KR-3629 |
II |
2 |
Dobosz |
Kamil |
KR-3346 |
II |
3 |
Dudzik |
Agnieszka |
KR-1646 |
II |
4 |
Durbas |
Anna |
KR-1544 |
II |
5 |
Dyrdycki-Borowy |
Tomasz |
KR-1372 |
II |
6 |
Fąfara |
Marcelina |
KR-3926 |
II |
7 |
Filipcová |
Beáta |
KR-1793 |
II |
8 |
Fiutowski |
Benedykt |
KR-858 |
II |
9 |
Frańczuk |
Magdalena |
KR-1239 |
II |
10 |
Frasik |
Agnieszka |
KR-2730 |
II |
11 |
Gajlikowski |
Jacek |
KR-2370 |
II |
12 |
Gątkiewicz |
Paweł |
KR-1595 |
II |
13 |
Gierula |
Małgorzata |
KR-3934 |
II |
14 |
Gondek |
Maciej |
KR-3848 |
II |
15 |
Góralczyk |
Krzysztof |
KR-1549 |
II |
16 |
Gut |
Anna |
KR-1102 |
II |
Rejon III – liczba mandatów 14
Lp |
Nazwisko |
Imię |
Nr wpisu |
Rejon |
1 |
Hołysz |
Mateusz |
KR-1803 |
III |
2 |
Hulist |
Maciej |
KR-1163 |
III |
3 |
Jach-Balicka |
Aleksandra |
KR-1807 |
III |
4 |
Jasielska-Papierkowska |
Anna |
KR-2406 |
III |
5 |
Jasińska |
Katarzyna |
KR-1880 |
III |
6 |
Jaskowska-Kuś |
Justyna |
KR-1446 |
III |
7 |
Jaworska |
Anna |
KR-3025 |
III |
8 |
Jewulski |
Krzysztof |
KR-1050 |
III |
9 |
Jezierski |
Robert |
KR-4193 |
III |
10 |
Jirnov |
Bernard |
KR-2410 |
III |
11 |
Job |
Tomasz |
KR-1810 |
III |
12 |
Kaczor |
Przemysław |
KR-1972 |
III |
13 |
Karaś |
Anna |
KR-523 |
III |
14 |
Karaś-Batko |
Katarzyna |
KR-1195 |
III |
15 |
Karski |
Paweł |
KR-1977 |
III |
16 |
Kielar |
Robert |
KR-3680 |
III |
17 |
Klimaszewska |
Jadwiga |
KR-105 |
III |
18 |
Klusa |
Katarzyna |
KR-2299 |
III |
19 |
Kolański |
Philipp |
KR-3684 |
III |
20 |
Kolary |
Karolina |
KR-1686 |
III |
21 |
Kołodziejczyk |
Rafał |
KR-3971 |
III |
22 |
Konior-Czarnota |
Monika Małgorzata |
KR-1197 |
III |
23 |
Kopeć |
Rafał |
KR-1815 |
III |
24 |
Kordylewska |
Elżbieta |
KR-383 |
III |
25 |
Korpusiński |
Tomasz |
KR-1033 |
III |
26 |
Koszyk-Ciałowicz |
Danuta |
KR-626 |
III |