Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
UWAGA: „BABIE LATO Z JOGĄ” – WRZESIEŃ 2021

UWAGA: „BABIE LATO Z JOGĄ” – WRZESIEŃ 2021

UWAGA: „BABIE LATO Z JOGĄ” – WRZESIEŃ 2021

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na duże zainteresowanie Joginek i Joginów OIRP Kraków, przedłużamy zajęcia Jogi na wrzesień 2021 roku. Zajęcia w ramach cyklu „Babie Lato z Jogą” odbywać się będą w sąsiedztwie krakowskich Błoni, w centrum sportu Błonia Sport, w każdą sobotę września 2021 roku, o godz. 11.00.

Zajęcia będą prowadzone dla wszystkich osób, chcących zrelaksować się na świeżym powietrzu (dopóki dopisze nam pogoda) i popracować nad poprawą kondycji swojego kręgosłupa, rozciągnięciem oraz poprawą ogólnego stanu zdrowia. Wspólne spotkania będą również dobrą okazją do integracji Koleżanek i Kolegów w ramach naszej Izby.

Treningi dostosowane będą do osób na każdym poziomie zaawansowania, więc serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału.

 

Miejsce: Błonia Sport, Aleja 3 Maja 57, 30-062 Kraków; zbiórka w recepcji kluby Błonia Sport

 

Ilość miejsc: 20 / zajęcia

 

Błonia Sport zapewniają maty do ćwiczeń. W razie niepogody, zajęcia odbędą się na sali fitness. Uczestnicy zajęć mogą korzystać z szatni, łazienek i toalety. Parking dla uczestników zajęć na terenie Błonia Sport jest gratis.

 

Koszty po stronie uczestników:

- 15 zł za zajęcia

 

Prosimy o zapisy na adres: sport@oirp.krakow.pl

 

Aktualnie istnieje możliwość zapisu na cały cykl „Babie Lato z Jogą” lub na poszczególne zajęcia. Zapisy na zajęcia możliwe są najpóźniej do czwartku przed danymi sobotnimi zajęciami.

 

Decyduje kolejność zgłoszeń!

 

Zainteresowanych prosimy o wpłatę kwoty 15 zł za każde z sobotnich zajęć z dopiskiem „Babie Lato z Jogą + imię i nazwisko + data zajęć”. Wpłaty należy dokonywać na rachunek bankowy OIRP w Krakowie, nr rachunku: 72 1240 2294 1111 0000 3708 7100.

 

W przypadku zbyt małej ilości chętnych, zastrzegamy możliwość odwołania zajęć. W przypadku dużej ilości chętnych, będą tworzone listy rezerwowe.

 

Ewentualne pytania można kierować na adres: sport@oirp.krakow.pl

 

W soboty od 10.00-12.00 Błonia Sport prowadzi zajęcia sportowe dla dzieci w wieku 4-6 lat, a o godzinie 12.00 rolki dla początkujących dzieci. Koszt zajęć dla dzieci w pełnej wysokości (35 zł) pokrywają opiekunowie dziecka.

 

Do zobaczenia!

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa