Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Komunikat w sprawie stosowania przez radców prawnych LOGO KIRP

Komunikat w sprawie stosowania przez radców prawnych LOGO KIRP

Komunikat w sprawie stosowania przez radców prawnych LOGO Krajowej Izby Radców Prawnych

W związku z licznymi pytaniami kierowanymi do Rady OIRP w Krakowie co do możliwości stosowania przez radców prawnych, w informacjach o ich działalności, logo Krajowej Izby Radców Prawnych, przypominam, że problematykę tę reguluje uchwała nr 61/VIII/2011 Krajowej Rady Radców Prawnych z dnia 30 września 2011 r. w sprawie logo Krajowej Izby Radców Prawnych, opublikowana na stronie internetowej oirp.krakow.pl w dziale „Akty prawne" (górne menu).

Zgodnie z § 3 ust. 3 powołanej uchwały radcowie prawni są uprawnieni do stosowania logo w informacjach o działalności zawodowej i na papierach firmowych. Księga logo ze wzorem logo zawierającym graficzny obraz sygnetu bazowego wraz z typografią (wersja podstawowa - logo) oraz inne wersje logo możliwe do zastosowania znajdują się na stronie oirp.krakow.pl w dziale Obowiązki zawodowe (lewe menu, w grupie „Dla Radców").

(Uwaga: temat „Księga logo - znak KIRP" jest dostępny dopiero po zalogowaniu.)

 

Sekretarz Rady OIRP w Krakowie

Danuta Rebeta
radca prawny

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP szukajradcy.pl Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa