Wynajmę 170m2 / 100m2 / 70m2 Lokal z wiekim tarasem na kancelarie, biuro

27.02.2019

Wynajmę bezpośrednio nieruchomość w centrum Krakowa na siedzibę gabinetu, kanclerii, firmy, biura, apartament, sklep internetowy itp.

Lokal 100m2 znajduje się w bliskim sąsiedztwie Uniwersytetu Rolniczego przy Al. 29 Listopada i w dogodnym miejscu komunikacyjnym (okolice ul. Wileńskiej, ul. Prandoty).

Biuro jest położone na piętrze/ wysokim parterze reprezentacyjnej kamienicy. Składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i hollu.

Z lokalu wyjście na imponujący 54 m2 taras.

Dodatkowo w przyziemiu gotowe powierzchnie z regałami na magazyn, archiwum itp. o powierzchni 70m2 (2 pomieszczenia do obsługi klienta plus 2 pomiesczzenia magzynowe).

W tej samej lokalizacji dostępny również inny aparatament mieszkaniowy o podobnej wielkości.

Atrakcyjna lokalizacja, dobry dojazd, możliwość parkowania przy ulicy poza strefą!

Parkowanie miejsca przynależne na ulicy, dodatkowo miejsca parkingowe na zamkniętym terenie kamienicy.

Zapraszam na prezentację. Na życzenie chętnie podeślę rzuty lokalu.

Lokal przy cichej, kameralnej ulicy mimo bliskości jednej z głównych miejskich arterii komunikacyjnych.

Wynajmujący jest otwarty na szeroką adaptację pod potrzeby najemcy.

Gorąco polecam.

Lokalizacja:

Szybki dostęp do budynków biurowych: O3 Business Campus, Vinci Office Center, Opolska Business Park, Capgemini, Quattro Business Park, V Office, High Five-one.

Bliskość Uniwersytetów: 100M do UR / Uniwersytetu Rolniczego, dobry dojazd do Politechniki Krakowskiej / PK, Uniwersytetu Ekonomicznego / UE, Akademii Górniczo Hutniczej / AGH.

UR / Agriculture University 100M

Politechnika Krakowska / PK / Cracow University of Tehnology 2 km

University of Economics / UE 2,1 km

Akademia Gorniczo Hutnicza / AGH 3,5 km

Cena za 170m2 / miesięczna cena najmu 6680 PLN brutto + miesięczne opłaty 1280 PLN (woda przy 2os, ogrzewanie) + prąd wg zużycia

Wynajmij bezpośrednio bez prowizji dla najemcy.

Istnieje możliwość wynajmu również osobno poszczególnych lokali:

100m2 / miesięczna cena najmu 4490 PLN brutto + miesięczne opłaty 690 PLN (ogrzewanie, woda przy 2os) + prąd wg zużycia

70m2 / miesięczna cena najmu 2400 PLN brutto + miesięczne opłaty 590 PLN (ogrzewanie, woda przy 2os) + prąd wg zużycia

Kontakt:
Justyna Latala  Tel/WhatsApp +48 606983898
justyna.latala@gmail.com

Directly for rent: property in the Center of Krakow for the headquarters of chancellery, company, office, apartment, e-shop, etc.

The premises 100m2 is located in the close proximity of the University of Agriculture at Al. 29 Listopada Street and in a convenient public communication spot (near ul. Wileńskiej, ul. Prandoty).

The office is located on the first floor/high ground floor of a small, representative apartment house.

It consists of four rooms, a kitchen, a bathroom, toilet with bathroom and WC, additional toilet with WC and a hall.

The apartment has a way out on a huge 54 m2 terrace.

In addition, on the ground floor there is additional space for rent - with shelves for storage, archives, etc. 70 m2 (2 rooms for customer service plus 2 storage rooms).

In the same localisation there exists a possibility of renting other apartment of similar meters.

Attractive location, good access, the ability to park on the street outside the zone!

Parking places on the street, additional parking spaces in the closed area of the building.

I invite you to the presentation. On request, I can send a floor plan.

Premises is in a quiet, cozy street despite the proximity of one of the main urban communication arteries.

The landlord is open to a wide adaptation to the needs of the tenant

I highly recommend it.

Localisation:

Quick access to office buildings: O3 Business Campus, Vinci Office Center, Opolska Business Park, Capgemini, Quattro Business Park, V Office, High Five-one.

Close proximity of Universities: 100M to UR / Agriculture University, good access to Politechnika Krakowska / PK, University of Economics / UE, Akademia Gorniczo Hutnicza / AGH.

UR / Agriculture University 100M

Politechnika Krakowska / PK / Cracow University of Tehnology 2 km

University of Economics / UE 2,1 km

Akademia Gorniczo Hutnicza / AGH 3,5 km

Price for 170m2 /  monthly rent price 6680 PLN gross + monthly fees 1280 PLN (heating, water for 2 people) + electricity according to consumption
Rent directly no commission for tenant.

You can also rent each premises separately:

100m2 / monthly rent price 4490 PLN gross + monthly fees 690 PLN (heating, water for 2 people) + electricity according to consumption

70m2 / monthly rent price PLN 2400 gross + monthly fees PLN 590 (heating, water for 2 people) + electricity according to consumption

Contact:

Justyna Latala Tel/WhatsApp +48606983898