Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Reprezentacyjny lokal w centrum Wadowic/obok Sądu

Reprezentacyjny lokal w centrum Wadowic/obok Sądu

 

Do wynajęcia elegancki lokal w odrestaurowanej kamienicy naprzeciwko Sądu w Wadowicach przy ul. Żwirki i Wigury. Kamienica po renowacji jest wyposażona w nowoczesne instalacje, zapewnia komfortowe i energooszczędne użytkowanie.

Wejście do lokalu prowadzi przez piękną rzeźbioną bramę wprost z ulicy, po czym przez cieszącą oko sień z oryginalnym sklepieniem z surowej cegły. Klatka schodowa oczarowuje autentycznymi rzeźbami z końca XIX wieku i schodami z piaskowca. 

Lokal (pow. 94 m2) znajduje się na 1 piętrze i obejmuje przestronną poczekalnię, funkcjonalny sekretariat, dwa reprezentacyjne gabinety, łazienkę, pomieszczenie socjalne oraz archiwum. Na podłogach drewniany parkiet, wysoki sufit zdobią antyczne lampy, po zmierzchu sklepienia są punktowo doświetlane (podobnie jak elewacja budynku).

Wspaniałe miejsce do prowadzenia kancelarii lub biura - atutem jest, iż w lokalu przez ponad 10 lat miała siedzibę duża kancelaria prawna.

Lokal ma swoje liczniki, media są rozliczane wg zużycia, centralne ogrzewanie obsługuje oszczędny piec Viessmann.

Zapraszam do oglądania, tel. 788 970 321

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa