Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Lokal do wynajęcia

Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia pokój dwuosobowy we wspólnocie biurowej adwokatów i radców prawnych, mieszczącej się w niezależnym budynku (dom jednorodzinny przerobiony na lokal biurowy o łącznej powierzchni 130m).

Gabinet ma powierzchnię 12 m i znajduje się na drugiej kondygnacji budynku, na której mieszczą się ponadto: drugi gabinet, ubikacja, zaplecze socjalne i salka konferencyjna (12m). Ubikacja, zaplecze i salka są do wspólnej - i wyłącznej - dyspozycji najemców z obu gabinetów (czyli łącznie korzystają z nich 4 osoby).

Zaplecze socjalne obejmuje kuchnię z blatem, lodówką i zmywarką (te ostatnie niewidoczne na zdjęciach, bo jeszcze nie zamontowane, ale będą do dyspozycji od momentu podpisania umowy najmu). Salka konferencyjna posiada balkon.

Na pierwszej kondygnacji znajduje się niezależna kancelaria radcowsko-adwokacka z własną recepcją (możliwość zorganizowania wspólnego sekretariatu z najemcami z wyższej kondygancji - na życzenie). Możliwość skorzystania z archiwum znajdującego się w przyziemiu.

Cały budynek po remoncie, stylistyka prosta i nowoczesna. Schludny, elegancki front budynku. Dogodna lokalizacja, okolice ul. Pilotów i Alma Tower co zapewnia dużą ilość miejsc parkingowych; sam budynek natomiast znajduje się w zacisznej, bocznej uliczce. Dwa przystanki od sądu.

Do dyspozycji najemców również ogródek :)
 
Kontakt przez email: jks.kancelaria@gmail.com

Pliki do pobrania

Image00001.jpg 414.5 KB jpg
Image00002.jpg 358.1 KB jpg
Image00003.jpg 395.5 KB jpg
Image00004.jpg 458.5 KB jpg
Image00005.jpg 424.9 KB jpg
Image00006.jpg 435.3 KB jpg
Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa