Fotokopie akt we wszystkich wydziałach KRS

Przeglądanie i fotokopie akt spółek udostępnianych we wszystkich wydziałach KRS (Krajowego Rejestru Sądowego) na terenie Polski, tj. w sądach mających siedzibę w miastach:
-Białystok

Zapewniamy:
-wysoką jakość zdjęć
-szybkie terminy realizacji
-zdjęcia w formie elektronicznej – wysyłka poprzez email, na płycie CD/DVD lub poprzez „chmurę" (Dropbox, One Drive, Dysk Google)
-ceny zawsze dopasowane do zakresu zlecenia

Dodatkowo:
-możliwość konwersji całości zdjęć do wygodnego formatu .pdf
-możliwość konwersji tabel do formatu excel
-obróbka graficzna zdjęć (w tym poprawa jakości i czytelności zdjęć dostarczonych przez klienta)
-uzyskiwanie kopii oraz poświadczonych odpisów akt rejestrowych
-weryfikacja adresów podmiotów gospodarczych

Zdjęcia akt wykonywane są w jakości zapewniającej ich dobrą czytelność. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji - zdjęcia zawsze wykonuje osoba na miejscu.
Wystawiamy fakturę VAT.

Kontakt: