Angielski  Rosyjski  Słowacki  Francuski  Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Stowarzyszenie Inicjatywa Mobilności Pracy szuka pracowników

Stowarzyszenie Inicjatywa Mobilności Pracy szuka pracowników

 

Stowarzyszenie Inicjatywa Mobilności Pracy powiększa zespół

O Inicjatywie Mobilności Pracy

Inicjatywa Mobilności Pracy od 2013 roku łączy środowiska pracodawców, naukowców, pracowników i urzędników, tworząc jedyne w Polsce merytoryczne forum wiedzy o delegowaniu pracowników w ramach swobody świadczenia usług.  IMP jest jedynym w Europie think tankiem, który specjalizuje się w tej problematyce. Co roku w Krakowie organizujemy Europejski Kongres Mobilności Pracy – największe cykliczne wydarzenie w Europie poświęcone swobodzie świadczenia usług w UE.

Tworzymy unikalne forum dialogu, analizując fakty i poszukując na ich podstawie konstruktywnego kompromisu, tak aby swoboda przepływu usług na rynku wewnętrznym przynosiła korzyści pracownikom, ich pracodawcom oraz całej europejskiej gospodarce. Nasze analizy i opinie są wykorzystywane w pracach polskiego rządu, Komisji Europejskiej oraz Parlamentu Europejskiego.

Kogo szukamy?

Do zespołu stowarzyszenia Inicjatywa Mobilności Pracy poszukujemy osoby, która wspomoże nas w codziennych działaniach i w organizacji Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy. Kogo szukamy? Dobrze zorganizowanej, skrupulatnej i zaradnej osoby, której nie sprawia kłopotu przygotowywanie krótkich tekstów i artykułów, chętnej do zdobycia lub poszerzenia swojej wiedzy na temat swobody świadczenia usług w Unii Europejskiej i delegowania pracowników. Wymagana biegła znajomość języka angielskiego. Znajomość niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stałą pracę w niewielkim zespole w biurze w Krakowie (1/2, 3/4 lub cały etat)
  • szeroki i różnorodny zakres zadań, nie tylko z dziedziny prawa, ale też organizacji eventów, redagowania tekstów i tłumaczeń, obsługi stron internetowych, pozyskiwania partnerów do współpracy
  • udział w ciekawych wydarzeniach na temat mobilności pracy i swobody świadczenia usług w UE.

CV prosimy przesyłać na adres kontakt@inicjatywa.eu. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

 

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa