Spółka poszukuje radcy prawnego

29.01.2021

Spółka z o.o. poszukuje do stałej współpracy kandydata na stanowisko: Radca Prawny

Opis stanowiska:

  • świadczenie pomocy i doradztwa prawnego dla Spółki z o.o. związanego z bieżącą obsługą firmy oraz przygotowaniem umów,
  • reprezentowania firmy w postępowaniach administracyjnych (postępowania przed sądami, organami administracji ),
  • obsługę prawną wszelkich spraw związanych z wykonaniem, niewykonaniem lub nienależytym wykonaniem umów i zobowiązań,
  • przygotowywanie, opiniowanie, treści wszelkich umów, w tym wszelkich kontraktów handlowych,
  • obsługę prawną umów sporządzanych przez kontrahenta, opiniowanie pism,
  • opracowywanie wzorów kontraktów i ogólnych warunków umów w celu ich stałego zastosowania przy typowych, podobnych transakcjach
  • wykonywanie innych zadań związanych ze świadczeniem pomocy prawnej.

Wymiar: nienormowany czas pracy

Rodzaj umowy: umowa zlecenie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe- prawo, wpis na listę radców prawnych
  • bardzo dobrej znajomość aktualnych przepisów prawa i umiejętność ich stosowania
  • kilkuletniego doświadczenia w wykonywania zawodu
  • znajomości zagadnień związanych z obsługą prawną postępowań o udzielenie zamówień publicznych
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów prawnych;
  • dokładność, staranność i rzetelność;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji lub ofert na adres mailowy inwestycje@unifund.pl .W wiadomości prosimy również o podanie oczekiwanego wynagrodzenia zakładając wymiar czasu pracy jak w ogłoszeniu.