Angielski  Rosyjski  Słowacki  Francuski  Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Specjalisty ds. prawnych

Specjalisty ds. prawnych

Sinterit sp. z o.o. - firma z branży nowych technologii (drukarki 3D) w związku ze swoim rozwojem poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. prawnych.

Zaczynaliśmy kilka lat temu jako start-up i do dziś w spółce panuje przyjacielska, egalitarna atmosfera, a relacje są bardzo bezpośrednie.

Ofertę kierujemy głównie do osób, które są gotowe związać się z nami na dłużej.

Jesteśmy zainteresowani zatrudnieniem pracownika na ½ etatu, ale nie wykluczamy większego zaangażowania czasowego (zarówno w przyszłości, jak i teraz – jest to kwestia do ustalenia).

W spółce jest już zatrudniony radca prawny, który może objąć kandydata patronatem.

Z powyższych względów zapraszamy do udziału w rekrutacji również osoby, które w tym roku zamierzają przystąpić do egzaminu wstępnego na aplikację.

 

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie, weryfikacja, poprawianie i negocjowanie umów,
  • sporządzanie regulaminów i polityk wewnętrznych,
  • wsparcie kadr spółki,
  • obsługa korporacyjna (dokumenty na posiedzenia zarządu i zgromadzenia wspólników, rejestracja zmian w KRS),
  • kontakt z pracownikami innych działów,
  • analiza przepisów,
  • pozostała bieżąca obsługa Spółki.

 

Jeśli chcesz mieć wpływ na rozwój firmy, widzieć realne efekty swojej pracy, to z nami możesz osiągnąć to, co jest niemożliwe lub bardzo trudne w dużej organizacji.  

 

Aby zaaplikować prosimy o wypełnienie formularza: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f0883e1240fa439797ba0cbf7a41b12c

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa