Prawnik/Aplikant, miejsce pracy: Kraków, ul. Krupnicza 16

22.03.2018

Raczkowski Paruch to butikowa kancelaria prawnicza wyspecjalizowana w obsłudze firm we wszystkich kwestiach prawnych w zakresie zarządzania HR. Skupia grono prawników z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Do naszych Klientów należą międzynarodowe koncerny i wiodące polskie spółki.

Naszą ambicją jest stworzenie miejsca, gdzie pracodawcy znajdą praktyczne rozwiązanie swoich problemów.

Nasza kancelaria od lat uznawana jest za lidera w dziedzinie prawa HR w Polsce przez wszystkie liczące się polskie i międzynarodowe rankingi i publikacje. Wszyscy partnerzy kancelarii wymieniani są wśród najlepszych prawników w tej dziedzinie. Jesteśmy członkiem stowarzyszenia Ius Laboris, które zrzesza wiodące kancelarie w dziedzinie prawa pracy w swoich jurysdykcjach.

Prawnik/ Aplikant

Miejsce pracy: Kraków, ul. Krupnicza 16

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo przedsiębiorcom z zakresu prawa pracy i ochrony danych osobowych w języku polskim i angielskim.
  • Analiza i rozwiązywanie zagadnień i problemów prawnych z zakresu prawa pracy.
  • Reprezentowanie Klientów w sporach sądowych z zakresu prawa pracy.
  • Przygotowywania opinii prawnych.
  • Analizowanie przepisów i orzecznictwa.
  • Współpraca z innymi prawnikami przy poszczególnych sprawach.

Wymagania:

  • Tytuł radcy prawnego/adwokata lub status aplikanta (mile widziane osoby zdające egzamin zawodowy w 2018 r.)
  • Znajomość prawa pracy poparta doświadczeniem.
  • Znajomość zagadnień z zakresu ochrony danych osobowych.
  • Chęć związania przyszłości zawodowej z prawem pracy.
  • Biegła znajomość języka angielskiego także legal English (poziom co najmniej C1).
  • Samodzielność.
  • Doskonała organizacja pracy.
  • Dyspozycyjność oraz sumienność.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy z jednymi z najlepszych specjalistów w zakresie prawa pracy
    w atmosferze wzajemnej współpracy i chęci dzielenia się wiedzą.
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach.
  • Możliwość publikacji w prasie ogólnopolskiej.
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne.

Dołącz do nas!

Pobierz załączniki

prawnik Kraków marzec 2018.docx