Angielski  Rosyjski  Słowacki  Francuski  Facebook  Biuletyn informacji publicznej

Oferta współpracy dla radców prawnych

Firma Szkoleniowa „Diagnoserw” z siedzibą w Chrząstowie 89-100 Nakło nad Notecią, składająca ofertę przetargową do Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Krakowie, zwraca się z prośbą o nawiązanie współpracy w zakresie pozyskania prawników z tytułem radcy prawnego oraz posiadającymi  doświadczenie zawodowe przekraczające 36 pełnych miesięcy licząc od dnia uzyskania tytułu zawodowego w prowadzeniu doradztwa prawnego z zakresu  działalności gospodarczej.

Doradztwo indywidualne z beneficjentem rozpoczynającym działalność gospodarczą polegałoby na spotkaniach stacjonarnych oraz udzielaniu porad prawnych zarówno telefonicznie, czy za pomocą poczty elektronicznej.

Przewidujemy kilkanaście tysięcy godzin doradztwa.

Informujemy, że osoby które zadeklarowałyby współpracę z nami, proszone byłyby o przesłanie aplikacji na adres mailowy lub  kontakt telefoniczny.

Janina Lustig
tel.510 714 189