Angielski  Rosyjski  Słowacki  Francuski  Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Oferta współpracy dla radców prawnych

Oferta współpracy dla radców prawnych

 

Firma Szkoleniowa „Diagnoserw” z siedzibą w Chrząstowie 89-100 Nakło nad Notecią, składająca ofertę przetargową do Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Krakowie, zwraca się z prośbą o nawiązanie współpracy w zakresie pozyskania prawników z tytułem radcy prawnego oraz posiadającymi  doświadczenie zawodowe przekraczające 36 pełnych miesięcy licząc od dnia uzyskania tytułu zawodowego w prowadzeniu doradztwa prawnego z zakresu  działalności gospodarczej.

Doradztwo indywidualne z beneficjentem rozpoczynającym działalność gospodarczą polegałoby na spotkaniach stacjonarnych oraz udzielaniu porad prawnych zarówno telefonicznie, czy za pomocą poczty elektronicznej.

Przewidujemy kilkanaście tysięcy godzin doradztwa.

Informujemy, że osoby które zadeklarowałyby współpracę z nami, proszone byłyby o przesłanie aplikacji na adres mailowy lub  kontakt telefoniczny.

Janina Lustig
tel.510 714 189

j.lustig@th-szkolenia.pl
Training House
Gdańska 123
85-021 Bydgoszcz

Biuro:
Gimnazjalna 4
89-100 Nakło n. Notecią

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa