Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Prawnik

13.12.2019

Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych

Kancelaria prawna specjalizująca się w obsłudze korporacji i przedsiębiorstw z zagranicznym elementem kapitałowym poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Prawnik

Miejsce pracy: Kraków
Region: woj. małopolskie

Opis stanowiska:

Poszukiwana jest osoba rozpoczynająca aplikację radcowską w styczniu 2020 roku celem podjęcia współpracy z kancelarią na stanowisku prawnika w pełnym wymiarze czasu pracy.

Obowiązku przypisane do stanowiska:

  • sporządzanie i opiniowanie umów handlowych, dokumentów korporacyjnych
  • sporządzanie pism procesowych i innych tekstów prawnych
  • bieżąca obsługa prawna klientów kancelarii
  • praca prawnika jako wsparcie dla radców prawnych w prowadzonych projektach

Wymagania:

  • ukończone studia prawnicze i zdany egzamin na aplikację radcowską
  • biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka włoskiego
  • dobra znajomość prawa cywilnego, gospodarczego i podatkowego, w tym procedury cywilnej
  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze i w młodym, dynamicznym zespole
  • współpracę w rozwijających projektach dających możliwość podnoszenia kompetencji
  • udział w obsłudze przedsięwzięć prowadzonej w języku angielskim lub włoskim
  • wdrożenie w struktury i zasady funkcjonowania kancelarii prawnej
  • możliwość objęcia patronatem

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@kuczekmaruta.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Pobierz załączniki

191209 ogl‚oszenie rekrutacyjne prawnik tw+bkm.pdf