Kancelaria zatrudni prawnika

18.10.2018

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Baran zatrudni:

Prawnika

Wymagania:

  • uprawnienia zawodowe radcy prawnego bądź adwokata bądź rozpoczęty co najmniej II rok aplikacji radcowskiej lub adwokackiej;
  • co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego w obsłudze przedsiębiorców, w tym w zakresie przygotowania i opiniowania umów;
  • praktyczna znajomość prawa cywilnego, gospodarczego, prawa spółek;
  • rzetelność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych obowiązków.

Zakres obowiązków:

  • świadczenie pomocy prawnej na rzecz przedsiębiorców - klientów Kancelarii;
  • reprezentacja klientów Kancelarii w postępowaniach sądowych.

Miejsce pracy: Kraków

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin;
  • samodzielne stanowisko;
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego w zakresie prawa gospodarczego.

Osoby zainteresowane współpracą proszę o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą w przedmiocie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji, drogą elektroniczną na adres e-mail: sekretariat@tnmb.pl.