Kancelaria zatrudni na stanowisku Młodszy Prawnik

10.06.2022

KWKR Konieczny Wierzbicki i Partnerzy S.K.A.

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się kancelarią prawną, obecnie zatrudniamy blisko 40 prawników w biurach w Krakowie i Warszawie. Specjalizujemy się m.in. w zagadnieniach związanych z prawem umów i własności intelektualnej a także doradztwem w zakresie organizacji i działania przedsiębiorstw w sektorze IT i nowych technologii. Obsługujemy klientów z zagranicy i Polski.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY PRAWNIK

Miejsce pracy: Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • bieżące doradztwo prawne dla klientów w sprawach dotyczących prowadzonej działalności gospodarczej,
  • analizowanie i redagowanie projektów umów w obrocie gospodarczym, w tym umów w relacjach transgranicznych, pism procesowych i innych dokumentów,
  • współpraca z prawnikami kancelarii w toku realizowanych projektów,
  • przygotowywanie opinii i analiz prawnych.

WYMAGANIA:

  • ukończone studia prawnicze lub rozpoczęta aplikacja radcowska/adwokacka, ewentualnie realizowanie V roku studiów prawniczych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2, pozwalająca na swobodną pracę z dokumentami i prowadzenie komunikacji z klientami,
  • umiejętność obsługi programów pakietu MS Office oraz systemów informacji prawnej,
  • sumienność, dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,
  • pozytywna energia, autentyczna chęć do działania i uczenia się.

Mile widziane

  • doświadczenie w praktycznym stosowaniu prawa (np. w kancelarii, spółce prawa handlowego, studenckiej poradni prawnej),
  • gotowość pogłębiania wiedzy i umiejętności w obszarach powiązanych z sektorem TMT/IT (np. prawem imigracyjnym, prawem pracy), umowami w obrocie gospodarczym, przepisami z zakresu ochrony danych osobowych lub prawem nieruchomości.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, w tym motywacyjne składniki wynagrodzenia
  • pracę w modelu hybrydowym, z elastycznymi godzinami pracy
  • swój wkład w rozwój nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy, regularnie nagradzanej w polskich i zagranicznych rankingach prawniczych
  • pracę przy unikalnych projektach, również w międzynarodowym środowisku prawnym
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • przyjazną, partnerską atmosferę pracy
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty multisport
  • regularne szkolenia wewnętrzne, spotkania i wyjazdy integracyjne
  • jasną ścieżkę rozwoju swojej kariery

Prosimy przesyłać CV na adres mailowy rekrutacja@kwkr.pl