Kancelaria zatrudni aplikanta

26.04.2019

Kancelaria Adwokacka Jakuba Gąsienicy w Krakowie poszukuje do pracy na stanowisko aplikanta

Wymagania:

  • I lub II rok aplikacji
  • znajomość w szczególności przepisów prawa cywilnego, gospodarczego i procedury cywilnej;
  • doświadczenie zawodowe (przynajmniej w formie praktyk) w kancelarii prawnej;
  • znajomość biegła języka angielskiego;
  • znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym autem, lecz nie jest obligatoryjna;

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie projektów: pism procesowych, opinii prawnych;
  • analiza orzecznictwa i rozwiązywanie problemów prawnych;
  • udział w rozprawach;
  • kontakt z klientami Kancelarii;

Oferujemy:

  • umowę na okres próbny (parę miesięcy) z możliwością podjęcia stałej współpracy po zakończeniu okresu próbnego;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w sprawach sądowych i obsłudze przedsiębiorców pod bezpośrednim nadzorem adwokata;
  • pracę w przyjaznej atmosferze; - możliwość pogodzenia pracy z zajęciami na aplikacji oraz innymi obowiązkami/zleceniami dodatkowymi;
  • możliwość zatrudnienia w okresie próbnym w niepełnym wymiarze czasu (3/4) lub indywidualnego dopasowania grafiku pracy;

Opis działalności Kancelarii:

  • obsługa przedsiębiorców, m.in. z branży transportowej, budowlanej, reklamowej;
  • prowadzenie procesów cywilnych i gospodarczych;

Poszukiwane przede wszystkim osoby zainteresowane dłuższą współpracą.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: biuro@kancelaria-gasienica.pl ze wskazaniem w tytule wiadomości "rekrutacja – aplikant".

Prosimy również o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)