Kancelaria Radców Prawnych poszukuje aplikanta radcowskiego.

10.04.2017

ADAMUS Kancelaria Radców Prawnych  A. Adamus, A. Jastrzębski s.c. poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Aplikant radcowski

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • sporządzanie i weryfikowanie projektów umów, w tym z zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego (telekomunikacyjnego, paliwowego, budowlanego)
  • przygotowywanie projektów informacji i opinii prawnych,
  • sporządzanie projektów pism procesowych oraz zastępstwo w postępowaniach sądowych,
  • udział w spotkaniach z klientami Kancelarii.

Wymagania:

  • rozpoczęta aplikacja radcowska (preferowany I i II rok aplikacji)
  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych
  • dobra znajomość przepisów prawa cywilnego oraz procedury cywilnej, prawa autorskiego, prawa budowlanego, prawa związanego z obrotem paliwami i środkami smarowymi,
  • swobodne posługiwanie się w mowie i piśmie językiem angielskim
  • dobra znajomość pakietu MS Office, programu Lex, Legalis,
  • zaangażowanie i samodzielność w realizacji powierzanych zadań,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy,
  • dbałości o szczegóły, pracowitość, rzetelność i sumienność,
  • inicjatywy i umiejętność samodzielnego myślenia,
  • kreatywność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki współpracy,
  • współpraca w przyjaznej i twórczej atmosferze,
  • udział w ciekawych projektach realizowanych przez Kancelarię.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres arleta.adamus@adamuskancelaria.pl

Prosimy  aby Państwa CV zawierało następującą zgodę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"