Kancelaria poszukuje współpracownika: aplikanta/młodego radcę prawnego lub adwokata

09.10.2019

Mikulski & Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów

Poszukuje współpracownika:

aplikanta/młodego radcę prawnego lub adwokata

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolskie

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa prawna Klientów kancelarii,
  • doradztwo prawne,
  • sporządzanie przede wszystkim pism procesowych, opinii,
  • prowadzenie zwłaszcza spraw sądowych i reprezentowanie Klientów Kancelarii,
  • prowadzenie korespondencji głównie w języku niemieckim.

Wymagania:

  • aplikant radcowski/adwokacki lub młody radca prawny/adwokat
  • znajomość prawa gospodarczego i cywilnego,
  • umiejętność sporządzania pism procesowych,
  • znajomość języka niemieckiego, mile widziana znajomość języka angielskiego, hiszpańskiego lub włoskiego,
  • wysoka kultura osobista,
  • skrupulatność, rzetelność, umiejętność współpracy w zespole.

Atuty:

  • rozeznanie w prawie austriackim lub niemieckim

Oferujemy:

  • stabilne warunki współpracy/pracy.

List motywacyjny i CV wraz ze zdjęciem oraz adnotacją dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres office@mikulski.krakow.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.