Kancelaria poszukuje radcę prawnego / adwokata / aplikanta radcowskiego

12.06.2019

Kto: PogonLaw Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Pogon

Kogo: radca prawny / adwokat/ aplikant radcowski

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego,
  • umiejętność redagowania pism, kontaktu z sądami i instytucjami,
  • samodzielność w wykonywanych obowiązkach,
  • Obowiązki: sporządzanie pism procesowych oraz analiz prawnych ,
  • merytoryczna obsługa korespondencji sądowej,
  • stawiennictwo na rozprawach,

Oferujemy:

  • współpracę w wymiarze 2 dni w tygodniu w biurze Kancelarii w Krakowie (na początku współpracy),
  • miłą atmosferę pracy,
  • możliwość zdobycia cennego prawniczego doświadczenia,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o współpracę na zasadzie działalności gospodarczej,
  • długofalową współpracę po okresie próbnym.

Zainteresowane osoby proszone są o wysłanie CV ze zdjęciem oraz propozycją wynagrodzenia na adres: biuro@pogonlaw.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.