Kancelaria poszukuje na stanowisko prawnika

21.07.2021

Rojkowicz Skoblenko i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych

poszukuje Prawnika

Rojkowicz Skoblenko i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych to zespół prawników o wieloletnim doświadczeniu w świadczeniu pomocy prawnej dla podmiotów gospodarczych, działających zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym. Ogłoszenie kierujemy do studentów prawa, absolwentów prawa oraz aplikantów radcowskich.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie pism procesowych (w tym pozwów),
  • analiza przepisów prawnych, piśmiennictwa i orzecznictwa, przygotowywanie opinii
  • i podsumowań prawnych,
  • bieżąca obsługa prawna klientów,
  • budowanie i utrzymywanie bezpośredniej relacji z klientami w zakresie realizowanych zadań.

Poszukiwane kompetencje:

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku prawnika,
  • umiejętność analitycznego myślenia i praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy
  • w codziennej pracy, a także efektywnego zarządzania zadaniami własnymi,
  • komunikatywność,
  • poczucie odpowiedzialności za jakość i terminowość realizowanych zadań,
  • rzetelność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach, w tym o charakterze międzynarodowym,
  • wsparcie merytoryczne i możliwość doskonalenia zawodowego w środowisku doświadczonych prawników,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • współpracę na podstawie umowy zlecenie bądź umowy o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji na adres office@rspartners.pl.

Kancelaria zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.