Kancelaria poszukuje do pracy radcy prawnego

23.10.2018

Kancelaria Prawna KPPM Sp. k.

poszukuje do pracy w Krakowie

Radcy Prawnego

Obowiązki:

  • obsługa korporacyjna i obrót nieruchomościami grupy kapitałowej mającej siedzibę w Krakowie, o bardzo szerokim spektrum spraw majątkowych, ze szczególnym naciskiem na obsługę biznesu o zróżnicowanych zadaniach .

Oczekiwania:

  • biegła znajomość prawa gospodarczego,
  • doświadczenie w obsłudze podmiotów korporacyjnych, obsłudze obrotu nieruchomościami oraz innych praw majątkowych,
  • znajomość skutków podatkowych transakcji związanych z nieruchomościami, przekształceniami kapitałowymi i osobowymi w spółkach prawa handlowego, obrotem wierzytelnościami i innymi prawami majątkowymi,
  • mile widziana biegła znajomość j. angielskiego, z uwzględnieniem znajomości języka prawniczego.

Firma jest otwarta na różne formy współpracy.

Firma oferuje atrakcyjny system premiowania.

Aplikacje należy składać na adres kancelaria-krakow@kppm.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).