Kancelaria poszukuje aplikanta radcowskiego

26.01.2018

Kancelaria Rakoczy, Wroński Adwokaci i Radcowie prawni sp. p.

nawiąże współpracę z aplikantem radcowskim I lub II roku

Miejsce pracy:

  • Kraków

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie projektów umów, pism procesowych, opinii prawnych i innych dokumentów zlecanych przez Klientów,
  • utrzymywanie bieżących kontaktów z organami w prowadzonych sprawach.

Oczekujemy:

  • umiejętności argumentacji, kreatywności,
  • skrupulatności i zaangażowania w podejmowane czynności,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,

Proszę o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych zawierających zgodę na przetwarzanie danych osobowych kandydata na potrzeby procesu rekrutacji na adres: wronski@rakoczy.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Rakoczy, Wroński Adwokaci i Radcowie prawni sp. p. z siedzibą w Krakowie, adresem: 31-147 Kraków, ul. Długa 55/1. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne.