Kancelaria poszukuje aplikanta radcowskiego

23.06.2021

Kancelaria Markiewicz & Sroczyński
wyspecjalizowana firma prawnicza,  którą tworzą uznani specjaliści prawa gospodarczego i regulacyjnego, zwłaszcza prawa ochrony konkurencji i konsumentów, prawa własności intelektualnej i ochrony danych osobowych, poszukuje aplikanta radcowskiego I lub II roku do pracy w charakterze Prawnika.

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • analiza przepisów prawa pod kątem prowadzonych spraw;
  • sporządzanie pism procesowych oraz innych dokumentów;
  • analiza akt spraw.

Wymagania:

  • aplikacja radcowska I lub II rok;
  • dyspozycyjność;
  • dobra organizacja pracy;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność pisania pism procesowych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • zaangażowanie;
  • chęć rozwoju swoich umiejętności prawniczych w sprawach z zakresu prawa antymonopolowego i ochrony konsumentów (postępowania przed UOKiK, procesy sądowe, zgłoszenia koncentracji, itp.).

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania;
  • możliwość rozwoju, pogłębiania i zdobywania cennego doświadczenia;
  • pracę w zespole profesjonalistów.

Kancelaria M&S zastrzega sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane podjęciem stażu prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego na adres mailowy: aneta.slabon-pawlowska@mslegal.com.pl

Jeśli przekazują Państwo inne dane niż imię (imiona) i nazwisko; data urodzenia; dane kontaktowe (w tym adres e-mail, nr telefonu); wykształcenie; kwalifikacje zawodowe; przebieg dotychczasowego zatrudnienia, tj., przykładowo, swój wizerunek (zdjęcie), prosimy umieścić w CV dodatkowo następującą zgodę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż imię (imiona) i nazwisko; data urodzenia; dane kontaktowe; wykształcenie; kwalifikacje zawodowe; przebieg dotychczasowego zatrudnienia, zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym i dokumentach do niego załączonych dla potrzeb postępowania rekrutacyjnego. Mam świadomość możliwości wycofania niniejszej zgody w każdym momencie. Mam świadomość, że podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Jeżeli chcą Państwo, aby Państwa CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, prosimy umieścić w CV dodatkowo następującą zgodę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym i dokumentach do niego załączonych dla potrzeb ewentualnych przyszłych rekrutacji. Mam świadomość możliwości wycofania niniejszej zgody w każdym momencie. Mam świadomość, że wycofanie zgody spowoduje brak możliwości uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.