Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Kancelaria poszukuje aplikanta radcowskiego

Kancelaria poszukuje aplikanta radcowskiego

Międzynarodowa Kancelaria Prawna V4 Legal poszukuje aplikanta radcowskiego/prawnika do działu podatkowego

Wymagania:

 • mile widziane zainteresowanie prawem podatkowym,
 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
 • znajomość drugiego języka obcego mile widziana, zwłaszcza znajomość języka niemieckiego, słowackiego lub czeskiego,
 • umiejętność pracy zespołowej,
 • chęć dalszego podnoszenia kwalifikacji,  w tym również nauki języka obcego,
 • mile widziane prawo jazdy kat. B,
 • magister prawa.

Oferujemy:

 • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym udział w Szkole Prawa Słowackiego współorganizowanej przez Kancelarię V4 Legal wraz z Uniwersytetem Jagiellońskim,
 • szansę odbycia zagranicznych praktyk,
 • udział w interesujących, międzynarodowych projektach,
 • pracę w miłej atmosferze, w międzynarodowym środowisku.

Proszę o wysyłanie zgłoszeń na adres:  info@v4legal.pl

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja o przetwarzaniu danych:

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych V4 Legal P.Szmolke Sp.k., ul. Biała Droga 13, 30-327 Kraków (dalej jako „Administrator”).

Dane osobowe, w zakresie wymienionym w art. 221 § 1 Kodeksu pracy (tj. imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie Kodeksu pracy. Kandydat zamieszczając w zgłoszeniu dodatkowe dane osobowe, przekraczające zakres wskazany w przepisach Kodeksu pracy, w ten sposób wyraźnie potwierdza zgodę na ich przetwarzanie w celu realizacji procesu rekrutacji.

Dodatkowo, jeśli Kandydat wyrazi odrębną, dobrowolną zgodę, jego CV będzie przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji. W tym celu prosimy o zamieszczenie w treści CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radców Prawnych V4 Legal P.Szmolke Sp.k., moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Podanie danych osobowych, o których mowa w art. 221 § 1 Kodeksu pracy jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie przez kandydata dodatkowych danych osobowych danych jest całkowicie dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji.

Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od dnia wysłania CV. W razie cofnięcia zgody, dane nią objęte zostaną niezwłocznie usunięte.

Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych przez Administratora, w tym informacja o przysługujących kandydatowi prawach i sposobie ich realizacji, znajduje się pod następującym adresem: https://www.v4legal.pl/images/stories/dokumenty/polityka_ochrony_prywatnosci.pdf

 

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa