Kancelaria podejmie współpracę z aplikantem/aplikantką aplikacji radcowskiej

04.07.2022

Kancelaria adwokacko-radcowska EDGELAW Adwokaci i Radcowie Prawni r.pr. Maciej Czarski, r.pr. Grzegorz Czajka, adw. dr hab. Szymon Tarapata podejmie współpracę z aplikantem/aplikantką aplikacji adwokackiej albo radcowskiej, względnie studentem/studentką ostatniego roku studiów.

Niezbędne wymagania to znajomość prawa i postępowania cywilnego i karnego oraz prawa spółek handlowych, umiejętność samodzielnego działania i podejmowania decyzji oraz organizacji czasu pracy, rzetelność i terminowość. Mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej, w tym w występowaniu przed organami postępowania przygotowawczego, sądami i organami administracji publicznej.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV drogą mailowa na adres: kancelaria@edgelaw.pl.

Z góry dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.