Kancelaria podejmie współpracę z aplikantem radcowskim I lub II roku

08.01.2019

Kancelaria Radcy Prawnego podejmie współpracę
z absolwentką/absolwentem prawa/aplikantką/aplikantem radcowskim I lub II roku

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie projektów pism procesowych, opinii prawnych oraz analiz prawnych przepisów, piśmiennictwa i orzecznictwa
  • redagowanie, analizowanie i opiniowanie umów oraz innych dokumentów prawnych
  • bieżący kontakt z sądami, kancelariami komorniczymi oraz urzędami
  • organizacyjne/administracyjne wsparcie zespołu prawników oraz odpowiedzialność za obieg dokumentów
  • zastępstwo procesowe
  • kontakt z klientem

Oczekiwania:

  • dokładność i skrupulatność
  • samodzielność
  • zaangażowanie, inicjatywa w działaniu
  • zdolności komunikacyjne, umiejętność organizacji pracy
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość obsługi pakietu MS OFFICE, programu LEX
  • doświadczenie zawodowe mile widziane

Oferujemy:

  • stałą współpracę na uzgodnionych indywidualnie z kandydatem warunkach
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej i rozwijającej się kancelarii
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia z zakresu procesów sądowych, prawa spółek, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, ochrony danych osobowych
  • współpracę z zespołem doświadczonych profesjonalistów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: kancelariamosor@gmail.com .

W tytule wiadomości prosimy wpisywać słowa: "Rekrutacja Kraków".

Każda aplikacja winna zawierać poniższe oświadczenia:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mateusza Mosora prowadzącego Kancelarię Radcy Prawnego Mateusz Mosor w celu przeprowadzenia niniejszego postępowania rekrutacyjnego na stanowisko „prawnik”. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu rozpatrzenia zgłoszenia w toku rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mateusza Mosora prowadzącego Kancelarię Radcy Prawnego Mateusz Mosor w celu przeprowadzenia innych przyszłych postępowań rekrutacyjnych w Kancelarii Radcy Prawnego Mateusz Mosor, w szczególności postępowań rekrutacyjnych na takie samo stanowisko lub stanowisko zbliżone. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia zgłoszenia pod uwagę w innych przyszłych procesach rekrutacyjnych."

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.