Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Kancelaria podejmie współpracę z aplikantem radcowskim

Kancelaria podejmie współpracę z aplikantem radcowskim

JLJ Kancelaria Prawna Kosman-Syk i Wspólnicy sp.k. ogłasza nabór na stanowisko aplikanta radcowskiego

Opis stanowiska pracy

 • Sporządzanie pism procesowych
 • Sporządzanie projektów opinii prawnych
 • Sporządzanie i opiniowanie umów oraz innych dokumentów prawnych
 • Udzielenie porad, wyjaśnień i konsultacji Klientom

Wymagania

 • Aplikant adwokacki / radcowski I lub II roku
 • Umiejętność formułowania pism procesowych
 • Doskonała znajomość języka prawniczego
 • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji interpersonalnych z klientami, współpracownikami i przełożonymi
 • Zdolność do działania pod presją czasu

Oferujemy

 • Umowę o pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17
 • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) na adres mailowy: rekrutacja@jlj-kancelaria.pl oraz o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, których administratorem jest JLJ Kancelaria Prawna Kosman-Syk i Wspólnicy sp.k., poprzez zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym dla procesu rekrutacji przez JLJ Kancelaria Prawna Kosman-Syk i Wspólnicy sp.k. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz.

1000) oraz art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Jednocześnie oświadczam, że zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu związanym z przyszłą rekrutacją prowadzoną przez JLJ Kancelaria Prawna Kosman-Syk i Wspólnicy sp.k. na stanowisko Aplikant / asystent adwokata / radcy prawnego

Informujemy, iż podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię wyłącznie w postępowaniu rekrutacyjnym na stanowisko Aplikant / asystent adwokata / radcy prawnego w celu wyłonienia odpowiedniego kandydata/kandydatki i nawiązania

współpracy z kandydatem/kandydatką na aplikanta. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową rozpatrzenia Państwa dokumentów aplikacyjnych w procesie rekrutacyjnym, gdyż jest to niezbędne dla celu przeprowadzenia rekrutacji. Osobom przekazującym dane osobowe przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Kandydatom przekazującym dane osobowe przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP szukajradcy.pl Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa