Kancelaria nawiąże współpracę z aplikantem radcowskim I lub II roku

02.07.2019

Czarniak Baszczyn Kancelaria Prawna s.c. Adwokat Paweł Czarniak, Radca prawny Tomasz Baszczyn z siedzibą w Krakowie nawiąże współpracę z aplikantem radcowskim I lub II roku

Wymagania:

  • znajomość różnych dziedzin prawa, w tym przede wszystkim w prawa cywilnego oraz gospodarczego,
  • komunikatywność,
  • samodzielność i umiejętność samodzielnego zarządzania czasem pracy,
  • dokładność, rzetelność, zaangażowanie w wykonywanie obowiązków,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii,

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie pism procesowych, opinii, analiz,
  • kontakt z klientami,
  • reprezentacja procesowa,
  • praca biurowa.

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się kancelarii, w młodym i dynamicznym zespole i w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • elastyczność i atrakcyjne warunki współpracy dostosowane do potrzeb kandydata.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) w terminie do dnia 15 lipca 2019 r., na adres e-mail: p.czarniak@cbkancelaria.pl

W treści wiadomości mail proszę o przesłanie niniejszej zgody:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji przez Kancelarię

Zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną zostaną skierowane do wybranych kandydatów.

Przetwarzanie danych osobowych

Administratorem danych osobowych przekazanych prze Państwa danych osobowych jest Czarniak Baszczyn Kancelaria Prawna s.c. przy ul. Rondo Mogilskie 1/516, 31-516 Kraków.

Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i będą przechowywane aż do momentu wycofania zgody na ich przetwarzanie. Zawsze możliwe jest żądanie dostępu do własnych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania (przy czym nie będzie to wpływało na legalność przetwarzania tych danych do momentu cofnięcia zgody). Możliwe jest także wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, a także prawo do przeniesienia danych osobowych. Kontakt w tych sprawach możliwy jest m.in. pod adresem email biuro@cbkancelaria.pl W przypadku stwierdzenia naruszeń w zakresie ochrony danych osobowych możliwe jest wniesienie skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, przy czym bez ich podania nie będę mógł rozpatrzyć kandydatury w ramach prowadzonego procesu rekrutacji (jest to element konieczny do jej przeprowadzenia).