Kancelaria nawiąże współpracę z aplikantem radcowskim I. lub II. roku

24.07.2018

NP & Współpracownicy Kancelaria Radcy Prawnego Sebastian Pikor
nawiąże współpracę aplikantem I lub II roku

W związku z dynamicznym rozwojem Kancelarii poszukujemy kandydata chętnego do nawiązania stałej współpracy. Kancelaria działa głównie w obszarach prawa gospodarczego, energetycznego, budowlanego oraz transportowego, niemniej prowadzimy też sprawy z innych gałęzi prawa. Biuro Kancelarii znajduje się w centrum Krakowa (31-102), przy ulicy Tarłowskiej 11/4 (w pobliżu ulicy Zwierzynieckiej).

Wymagania:

  • wiedza z zakresu prawa cywilnego (w tym procedury cywilnej), gospodarczego, podatkowego (dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu prawa upadłościowego);
  • odpowiedzialność i sumienność w realizacji powierzonych obowiązków;
  • samodzielność, zaangażowanie;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • prawo jazdy kat. B;
  • uczciwość oraz kultura osobista.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie w pracy kancelarii;
  • umiejętność formułowania pism procesowych.

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie dokumentów, pism procesowych, projektów umów, opinii prawnych;
  • wsparcie merytoryczne dla pracowników Kancelarii;
  • czynności biurowe i administracyjne.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie indywidualnie ustalane z kandydatem;
  • uczestnictwo w ciekawych projektach Kancelarii;
  • udział w rozprawach sądowych prowadzonych przez prawników Kancelarii;
  • nadzór nad wykonywaniem zadań oraz przekazywanie merytorycznych informacji zwrotnych;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, w tym uczestnictwo w szkoleniach;
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: biuro@npkancelaria.com

W dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Zgadzam się na przetwarzanie przez NP & Współpracownicy Kancelaria Radcy Prawnego Sebastian Pikor moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji oraz przetwarzanie danych w zakresie mojego wizerunku".

Administratorem danych osobowych jest NP & Współpracownicy Kancelaria Radcy Prawnego Sebastian Pikor z siedzibą w Krakowie przy ulicy Tarłowskiej 11/4, 31-102 Kraków.

Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek i zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś/aś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty przetwarzające dane w imieniu Administratora danych, np. dostawcy usług IT. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego (poza obszar Europejskiego Obszaru Gospodarczego) i/lub organizacji międzynarodowej. Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu, w jakim zostały pierwotnie zebrane.

Zgoda na przetwarzanie wizerunku i na wykorzystanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: biuro@npkancelaria.com, co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zapraszamy do współpracy