JLJ Kancelaria Prawna Kosman-Syk i Wspólnicy sp.k. ogłasza nabór na stanowisko aplikanta

07.11.2019

Aplikant

asystent radcy prawnego / asystent adwokata

JLJ Kancelaria Prawna Kosman-Syk i Wspólnicy sp.k. ogłasza nabór na stanowisko aplikanta.

Opis stanowiska pracy

  • Sporządzanie pism procesowych
  • Sporządzanie projektów opinii prawnych
  • Sporządzanie i opiniowanie umów oraz innych dokumentów prawnych
  • Udzielenie porad, wyjaśnień i konsultacji Klientom

Wymagania

  • Aplikant I lub II roku
  • Umiejętność formułowania pism procesowych z zakresu prawa administracyjnego i/lub prawa cywilnego
  • Doskonała znajomość języka prawniczego
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji interpersonalnych z klientami, współpracownikami i przełożonymi
  • Zdolność do działania pod presją czasu
  • Motywacja do samodzielnego pozyskiwania wiedzy
  • Doświadczenie w kontaktach z organami administracji publicznej

Oferujemy

  • Umowę o pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz z listem  motywacyjnym) na adres mailowy rekrutacja@jlj-kancelaria.pl oraz o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, których administratorem jest JLJ Kancelaria Prawna Kosman-Syk i Wspólnicy sp.k., poprzez zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym dla procesu rekrutacji przez JLJ Kancelaria Prawna Kosman-Syk i Wspólnicy sp.k. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Jednocześnie oświadczam, że zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu związanym z przyszłą rekrutacją prowadzoną przez JLJ Kancelaria Prawna Kosman-Syk i Wspólnicy sp.k. na stanowisko Aplikant – asystent radcy prawnego”.

Informujemy, iż podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię wyłącznie w postępowaniu rekrutacyjnym na stanowisko Aplikant – asystent radcy prawnego w celu wyłonienia odpowiedniego kandydata/kandydatki i nawiązania współpracy z kandydatem/kandydatką na aplikanta. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową rozpatrzenia Państwa dokumentów aplikacyjnych w procesie rekrutacyjnym, gdyż jest to niezbędne dla celu przeprowadzenia rekrutacji. Osobom przekazującym dane osobowe przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Kandydatom przekazującym dane osobowe przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.