Firma Maspex szuka radcy prawnego

06.09.2019

Oferta pracy:

Maspex

ul. Chopina 10

34-100 Wadowice

Stanowisko:

Prawnik - Radca prawny

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy osoby, która wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie wesprze Dział Prawny w obsłudze prawnej firmy, w szczególności w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego.

Szukamy Ciebie jeśli posiadasz:

  • wykształcenie wyższe prawnicze uniwersyteckie
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym opiniowaniu i sporządzaniu umów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (minimum C1)  - konieczna,
  • znajomość języka rosyjskiego na poziomie średniozaawansowanym (minimum B1) – nie konieczna, ale mile widziana,
  • bardzo dobrą znajomość prawa cywilnego i gospodarczego,
  • umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole, także pod presją czasu,
  • dokładność, rzetelność, komunikatywność i dobrą organizację pracy,
  • dobrą znajomość obsługi programów z pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) oraz Lex i Legalis
  • czynne prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego związanego z obsługą prawną jednej z największych w Europie Środkowo-Wschodniej firm w segmencie produktów spożywczych,
  • niezbędne szkolenia i możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych,
  • pracę w stabilnej, renomowanej firmie,
  • pracę z osobami będącymi ekspertami w swoich dziedzinach, w środowisku pracy, w którym każdy dzień przynosi ciekawe wyzwania i zadania dające unikalne doświadczenie,
  • po okresie próbnym możliwość skorzystania z dofinansowania do pakietu medycznego LUX MED i karty Multisport.

Regiony:

  • małopolskie

Link do składania aplikacji:

Miasto:

  • Wadowice