Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Dam pracę

Dam pracę

Kancelaria zatrudni aplikanta radcowskiego


Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Rutkowicz-Trzeciak zatrudni aplikanta radcowskiego co najmniej w wymiarze 2/3 etatu (preferowane 4/5 lub 1/1 etatu)


Praca w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie


Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Specjalista do spraw: ogólnych prawa UE w Wydziale do Spraw Ogólnych i Koordynacyjnych w Departamencie Prawa Unii Europejskiej


Praca dla aplikanta radcowskiego


Kancelaria Radcy Prawnego Damian Burczak poszukuje kandydatów na stanowisko "Aplikant Radcowski"


Oferta pracy dla aplikanta radcowskiego.


Kancelaria Leśniak Styczeń Kancelaria Radców Prawnych zatrudni aplikanta radcowskiego I lub II roku aplikacji. Miejsce pracy Kraków.


Kancelaria poszukuje aplikantów radcowskich lub adwokackich


Kancelaria radcowsko-adwokacka „Gach, Mizińska”, specjalizująca się w obsłudze prawnej i podatkowej przedsiębiorców z sektora MŚP nawiąże współpracę z aplikantami radcowskimi lub adwokackimi.


Stała praca dla radcy prawnego/adwokata


Joanna Wasilewska & Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych w Poznaniu poszukuje do stałej współpracy radcy prawnego lub adwokata


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Nowym Sączu oferuje pracę dla radcy prawnego


Wydział Kadrowo-Płacowy Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Nowym Sączu oferuje pracę dla Radcy prawnego - zgłoszenia do 5 sierpnia 2020 roku


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Kancelaria Prawna FRANKIEWCZ KAPELA sp. k. w Krakowie poszukuje aplikanta radcowskiego lub radcy prawnego


Kancelaria  Prawna FRANKIEWCZ  KAPELA sp. k. w Krakowie poszukuje aplikanta radcowskiego III roku lub radcy prawnego z praktyczną znajomością oraz doświadczeniem w zakresie prawa pracy.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Kancelaria J. Pustuł i Współpracownicy poszukuje osób na stanowisko Konsultant Prawno-Podatkowy


Kancelaria J. Pustuł i Współpracownicy Doradztwo podatkowo-prawne jest firmą prowadzoną przez dr Jowitę Pustuł – radcę prawnego i doradcę podatkowego, adiunkta w Zakładzie Prawa Finansowego UJ. Kancelaria zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług doradztwa podatkowo-prawnego. Do grona naszych Klientów należą przede wszystkim duże i średnie podmioty gospodarcze, w tym spółki należące do międzynarodowych grup kapitałowych.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Kochański & Partners poszukuje osób na stanowisko Junior Associate (Młodszy Prawnik)


Kochański & Partners jest jedną z 10 największych polskich kancelarii posiadającą biura w Warszawi oraz w Krakowie. Dzięki dogłębnemu rozumieniu potrzeb naszych klientów oraz posiadaniu rozległej wiedzy i informacji rynkowych na ich temat realizujemy prestiżowe projekty pozwalające zyskać doświadczenie na rynkach krajowych i międzynarodowych.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Oferta pracy dla aplikanta radcowskiego.


Poszukuję do pracy aplikanta radcowskiego/adwokackiego I lub II roku. Praca na miejscu - w siedzibie Kancelarii w Nowym Targu.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Kancelaria Stachowicz Ptak Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska, poszukuje aplikantów radcowskich na stanowisko prawnika


Kancelaria Stachowicz Ptak Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Partnerska, poszukuje aplikantów adwokackich/radcowskich I lub II roku aplikacji na stanowisko prawnika.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Sanecki Kowalik Filipcová Kancelaria Radców Prawnych s.c. poszukuje: prawnika na stanowisko asystenta radcy prawnego


Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny, w którym należy przede wszystkim uwzględnić swoją motywację do działań na rzecz środowiska i przyrody) prosimy kierować na adres: bfilipcova@sk-kancelaria.com.pl, najpóźniej do dnia 15 lipca 2020 r.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Kancelaria Tomasik, Pakosiewicz, Groele Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. poszukuje do pracy aplikanta adwokackiego lub radcowskiego


Osoby zainteresowane ofertą, proszone są o przesłanie aplikacji (CV) na adres kancelaria@tpg.net.pl, umieszczając w tytule wiadomości „rekrutacja ”.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Międzynarodowa Kancelaria Prawna V4 Legal poszukuje aplikanta radcowskiego


Zainteresowane osoby prosimy  o przesyłanie dokumentów (CV oraz listu motywacyjnego) drogą mailową – info@v4legal.pl


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Praca dla aplikanta radcowskiego


Kancelaria Radców Prawnych „In extenso" Stalmach, Skóra, Przewoźniak s.c. zatrudni osobę na stanowisko aplikanta radcowskiego.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Kancelaria Prawna poszukuje aplikanta radcowskiego II lub III roku


Kancelaria  Prawna FRANKIEWCZ  KAPELA sp. k. w Krakowie poszukuje aplikanta radcowskiego II lub III roku na stanowisko: APLIKANT.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Kancelaria Prawna Metropolia z siedzibą w Gdańsku podejmie współpracę zdalną z aplikantem radcowskim


Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji mogą zapoznać się z profilem kancelarii pod adresem www.wyzszeodszkodowania.plARTYKUŁ ARCHIWALNY

Council of Europe - European Court of Human Rights - job opportunity


Applications must be made in English or French using the Council of Europe online application form by connecting to our website www.coe-recruitment.com by 29 June 2020 at the latest.


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa