Wykonanie fotokopii akt spółek w wydziałach KRS

Aplikanci podejmą się wykonania zdjęć akt spółek udostępnianych we wszystkich wydziałach KRS (Krajowego Rejestru Sądowego) na terenie Polski, tj. w sądach mających siedzibę w miastach:

-Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Świdnik, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.

Zdjęcia akt wykonywane są w jakości zapewniającej ich dobrą czytelność. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji - zdjęcia wykonuje osoba na miejscu.

Możliwość wysyłki fotokopii poprzez email lub nagrania na płytę CD/DVD.

Kontakt:

email: aplikant.fotokopie@gmail.com