Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Komunikat nr 4 okręgowej komisji wyborczej OIRP w Krakowie z dn. 12.04.2016r.

Komunikat nr 4 okręgowej komisji wyborczej OIRP w Krakowie z dn. 12.04.2016r.

KOMUNIKAT  nr 4

Okręgowej Komisji Wyborczej OIRP w Krakowie z dnia 12.04.2016 r.

Okręgowa Komisja Wyborcza OIRP w Krakowie informuje, że na wyborach rejonowych w dniach 29 lutego – 5 marca 2016 roku na delegatów na zgromadzenie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie X kadencji zostali wybrani:

Lp.

Nazwisko

Imię (Imiona)

Nr wpisu na listę radców prawnych

1

Adamczyk

Agata

KR-1363

2

Adamczyk

Bogusław

KR-881

3

Araszkiewicz

Michał

KR-1770

4

Bagiński

Waldemar

KR-703

5

Balicki

Marek

KR-1338

6

Banach

Zofia

KR-490

7

Barut

Łukasz

KR-1907

8

Basta

Klaudia

KR-1909

9

Bąbaś

Katarzyna

KR-1772

10

Bednarski

Krzysztof

KR-18

11

Biedrawa

Przemysław

KR-2321

12

Biedroń

Barbara

KR-329

13

Bielecka

Ewa

KR-1774

14

Bińko

Grażyna

KR-704

15

Brodzińska

Karolina

KR-2930

16

Brzostowski

Ryszard

KR-686

17

Buczek

Krzysztof

KR-921

18

Budzowska

Jolanta

KR-922

19

Bury

Zbigniew

KR-1133

20

Chmiel

Aleksander

KR-806

21

Chwała

Wiesław

KR-1191

22

Ciałowicz

Tomasz

KR-2338

23

Cichoń

Jan

KR-1923

24

Cichoń-Szepczyńska

Maria

KR-42

25

Cięszki

Dominik

KR-2342

26

Cisak-Kochaniewicz

Joanna

KR-829

27

Cygan-Malicki

Michał

KR-1236

28

Cymbor

Bogdan

KR-807

29

Czajka

Barbara

KR-341

30

Dadej

Grzegorz

KR-1928

31

Dalowski

Tomasz

KR-2906

32

Drobot

Wojciech

KR-1227

33

Dyczek

Marcin

KR-1407

34

Fiutowski

Benedykt

KR-858

35

Frańczuk

Magdalena

KR-1239

36

Gaca

Anna

KR-2980

37

Gawlak

Aneta

KR-2373

38

Gruszecki

Paweł

KR-2657

39

Gugała

Paulina

KR-2397

40

Gut

Anna

KR-1102

41

Gutt-Mostowy

Bożena

KR-734

42

Hulist

Maciej

KR-1163

43

Jach-Balicka

Aleksandra

KR-1807

44

Januszek

Olgierd

KR-1602

45

Jasielska-Papierkowska

Anna

KR-2406

46

Jaworska

Anna

KR-3025

47

Jirnov

Bernard

KR-2410

48

Job

Tomasz

KR-1810

49

Juszczyk

Alicja

KR-692

50

Kadzik

Andrzej

KR-1684

51

Kania

Marta

KR-3032

52

Kania

Łukasz

KR-3031

53

Karaś

Anna

KR-523

54

Karaś-Batko

Katrzyna

KR-1195

55

Kiebała

Agnieszka

KR-1196

56

Klimaszewska

Jadwiga

KR-105

57

Kobylarz

Michał

KR-2152

58

Kolary

Karolina

KR-1686

59

Konior-Czarnota

Monika Małgorzata

KR-1197

60

Kopeć

Rafał

KR-1815

61

Kordylewska

Elżbieta

KR-383

62

Korpusiński

Tomasz

KR-1033

63

Korski

Ryszard

KR-119

64

Koszyk-Ciałowicz

Danuta

KR-626

65

Kozioł

Piotr

KR-1689

66

Kozłowska-Kłęk

Małgorzata

KR-1987

67

Krok

Zofia

KR-615

68

Krok

Michał

KR-2143

69

Krukowska-Korombel

Joanna

KR-983

70

Krzak

Maria

KR-466

71

Kuczek

Grzegorz

KR-1691

72

Kućmierczyk

Urszula

KR-484

73

Kurek

Anna

KR-2764

74

Lato

Piotr

KR-1203

75

Lawiński

Waldemar

KR-1760

76

Layer

Urszula

KR-1139

77

Liszka

Aleksandra

KR-3079

78

Machlowska

Monika

KR-1559

79

Maciuszek

Renata

KR-616

80

Mac-Szponder

Magdalena

KR-594

81

Majcherek

Jacek

KR-817

82

Matuszek

Helena

KR-2777

83

Matuszewska

Barbara

KR-354

84

Mazurczak

Tomasz

KR-1898

85

Mazur-Kania

Emilia

KR-3102

86

Michoń

Krzysztof

KR-3105

87

Mikulski

Andrzej

KR-580

88

Młynarczyk

Marek

KR-3111

89

Molenda

Maciej

KR-3112

90

Mróz

Piotr

KR-1705

91

Niepsuj

Łukasz

KR-3116

92

Nowokuńska

Michalina

KR-200

93

Nykiel

Maria

KR-1252

94

Ogorzałek

Magdalena

KR-3274

95

Olszewska-Malicka

Katarzyna

KR-1253

96

Ornatowski

Dariusz

KR-1614

97

Orzeł

Katarzyna

KR-2513

98

Osika

Małgorzata

KR-3130

99

Parys

Marcin

KR-2882

100

Pasińska

Ewa

KR-1110

101

Paul

Brunon

KR-1501

102

Pawlicki

Michał

KR-2515

103

Pawlik

Renata

KR-1438

104

Piątkowska

Iwona

KR-595

105

Polańska

Elżbieta

KR-992

106

Popławski

Piotr

KR-1211

107

Radosz

Karolina

KR-2049

108

Radosz

Adam

KR-2048

109

Rataj

Anna

KR-3292

110

Rebeta

Danuta

KR-633

111

Reichert-Kądziołka

Elżbieta

KR-409

112

Rogóż

Justyna

KR-2546

113

Rogóż

Marta

KR-865

114

Rosiek

Alicja

KR-994

115

Roszczynialski

Krzysztof

KR-1619

116

Ruman

Tomasz

KR-2811

117

Rysiak

Andrzej

KR-938

118

Sala-Szczypiński

Marcin

KR-1621

119

Sikora

Michał

KR-1858

120

Skalski

Tomasz

KR-1392

121

Skoczeń

Kazimierz

KR-785

122

Skowrońska

Monika

KR-1175

123

Skóra

Paweł

KR-2064

124

Smolec

Grzegorz

KR-2239

125

Smółka

Justyna

KR-535

126

Sobczak

Anna

KR-940

127

Sobczyk

Danuta

KR-428

128

Sołtysek

Piotr

KR-3196

129

Stanek

Igor

KR-3197

130

Stankiewicz

Mateusz

KR-2823

131

Stępniewski

Andrzej

KR-1049

132

Stępniowski

Tomasz

KR-1044

133

Syposz

Magdalena

KR-3211

134

Szarzyński

Marek

KR-1146

135

Szczepanik

Wacław

KR-773

136

Szczepańska-Chwała

Małgorzata

KR-1220

137

Szepczyńska

Magdalena

KR-1179

138

Szybowska

Ewelina

KR-1728

139

Świerczek

Leszek

KR-1626

140

Tarkowski

Piotr

KR-2838

141

Theodorikas

Urszula

KR-1045

142

Tyl

Marzena

KR-3236

143

Ulanowski

Wojciech

KR-3237

144

Vogt-Nesterowicz

Urszula

KR-2845

145

Warbiński

Maciej

KR-1269

146

Wilamowski

Bartłomiej

KR-1091

147

Wolicki

Tomasz

KR-1629

148

Woś

Piotr

KR-2856

149

Woźniakiewicz

Maciej

KR-1400

150

Zielińska

Agnieszka

KR-1225

151

Żak

Agnieszka

KR-1514

152

Żurek-Krupka

Joanna

KR-866

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa