Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Radcowskie Spotkania Muzyczne - 7-9.10.2022

Radcowskie Spotkania Muzyczne - 7-9.10.2022

Szanowni Państwo!

 

O tym, że radcowie prawni oraz aplikanci radcowscy wybornie grają i śpiewają, w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie wszyscy doskonale wiemy. Cykliczne spotkania muzyczne organizowane w Piwnicy pod Baranami do 2020 r. (przerwa została spowodowana wybuchem pandemii) spotykały się zawsze z dużym  zainteresowaniem, zaś ostatni piwniczny wieczór muzyczny zgromadził przedstawicieli naszego zawodu również z innych, całkiem odległych Izb Radców Prawnych.

 

Mając przeto na uwadze tegoroczny, okrągły jubileusz istnienia naszego samorządu, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie serdecznie zaprasza na Radcowskie Spotkania Muzyczne, które odbędą się w dniach od 7 do 9 października 2022 r. w Tarnowie – wg telewizji CNN, jednym z piętnastu najpiękniejszych miast Europy:)

 

Podczas tej imprezy każdy z jej uczestników, niezależnie od składu muzycznego, a także reprezentowanego przez siebie poziomu uzdolnień i talentu muzycznego (śpiewać każdy może!) będzie mógł nie tylko zaprezentować się na scenie muzycznej, ale przede wszystkim zapoznać i zintegrować się z innymi Koleżankami i Kolegami z całej Polski, którym również coś „w duszy gra”.

 

Żywiąc nadzieję, że jubileuszowy okres dla naszego samorządu będzie sprzyjać muzycznym wysiłkom naszych gości, zapraszamy radców prawnych oraz aplikantów radcowskich z wszystkich Okręgowych Izb Radców Prawnych do wstępnego deklarowania uczestnictwa w imprezie do dnia 15 lipca 2022 r., drogą mailową, na adres koncert@oirp.krakow.pl, co pozwoli nam na przygotowanie szczegółów technicznych spotkania. Na ten sam adres przesyłać można wszelkie pytania związane z wydarzeniem.

 

Prosimy o podawanie informacji, czy zgłasza się:

- zespół wokalny (optymalnie - ze wskazaniem nośnika danych z ewentualnym podkładem muzycznym),

- zespół instrumentalno – wokalny (ze wskazaniem instrumentów),

- inny

 

 

Do zobaczenia w Tarnowie!

 

Radcowskie spotkania muzyczne.jpg

Pliki do pobrania

Radcowskie spotkania muzyczne.jpg 444.1 KB jpg
Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa