Bieg „5 na dobry początek”

W sobotę 2 października 2021 r. radcowie OIRP w Krakowie kolejny raz pobiegli w charytatywnym biegu "5 na dobry początek".

Organizatorem wydarzenia jest Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum. Bieg ma charakter charytatywny a dochód z wpłat od zawodników zostanie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu.

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie po raz drugi została partnerem Biegu „5 na dobry początek”, a specjalnie dla naszych radców utworzona została kategoria biegowa radca prawny/radczyni prawna (K/M).

Podobnie jak rok wcześniej, tegoroczna impreza odbywała się w wymiarze wirtualnym, jednak nawet taka formuła była okazję do spotkania i wspólnego pokonania dystansu 5km – zasadniczo biegiem, ale także marszem nordic-walking.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy biorąc udział w biegu dołożyli cegiełkę do zakupu sprzętu medycznego dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu. Składamy również serdeczne gratulacje, w szczególności biegaczom, którzy stanęli na podium:

Kobiety:

1. Aleksandra Jach-Balicka
  2. Izabela Sowińska
  3. Justyna Pyrich

Mężczyźni:

1. Dariusz Ornatowski
  2. Dariusz Wawrzeń
  3. Wojciech Natkowski

Szczególne gratulacje należą się najmłodszemu uczestnikowi biegu - Krzysiowi - który ukończył bieg 5km z doskonałym wynikiem - BRAWO!

Dziękujemy za udział i wspólną zabawę.

Do zobaczenia!