Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Bal Karnawałowy Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie!

Bal Karnawałowy Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie!

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że wszystkie miejsca na Bal zostały zarezerwowane. Obecnie zapisy prowadzone są na listę rezerwową.

 

Serdecznie zapraszamy radców prawnych i aplikantów radcowskich, wraz z osobami towarzyszącymi, na kolejny Bal Karnawałowy Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie!

 

21 stycznia 2023 r., od g. 19.30 czekamy na Państwa w Pałacu Dożów – budynku „S” Huty im. Tadeusza Sendzimira. W niepowtarzalnej, nowohuckiej scenerii lat 50-tych i klimatach rodem z Wodzireja (tak! będzie i wodzirej!) będziemy mieli okazję spotkać się, potańczyć, a także zwiedzić to legendarne już miejsce! Zachęcamy do zabawy w strojach „z epoki” – za najbardziej pomysłowy strój przewidziana jest nagroda!

 

W trakcie Balu będzie możliwość zwiedzenia schronu w budynku S, w którym znajdowało się stanowisko dowodzenia kombinatu na wypadek zagrożenia (głównie wojny). Obiekt jest zachowany w bardzo dobrym stanie, z praktycznie kompletnym wyposażeniem w większości z końca lat 50-tych. Schron podzielony jest na szereg pomieszczeń o ściśle określonym przeznaczeniu (sala dowodzenia, kancelaria, centrala telefoniczna czy punkt przyjmowania meldunków). Możemy w nim między innymi zobaczyć działająca centralę telefoniczną z 1958 roku, czy stół dowodzenia zaprojektowany specjalnie do tego obiektu i wykonany w 1970 roku. Czas zwiedzania schronu zajmować będzie ok. 30 min.

 

Informacje organizacyjne: koszt udziału w Balu wynosi 150 zł za osobę w przypadku radcy prawnego lub aplikanta radcowskiego i 200 zł w przypadku osoby towarzyszącej; natomiast koszt zwiedzania (odnosi się wyłącznie do osób, które w zgłoszeniu zadeklarują udział w zwiedzaniu) to, dodatkowo, 15 zł. Płatności (za bal i za ewentualne zwiedzanie łącznie) należy dokonywać na rachunek bankowy: 72 1240 2294 1111 0000 3708 7100, z dopiskiem: „Bal karnawałowy” oraz ze wskazaniem imienia i nazwiska osoby (osób), za którą/e dokonywana jest płatność. UWAGA: w koszt balu wliczony jest poczęstunek, z wyłączeniem alkoholu. Alkohol uczestnicy mogą przynieść ze sobą:)

 

Liczy się kolejność zgłoszeń! Bardzo prosimy o zgłoszenia na adres: zgloszenia@oirp.krakow.pl w terminie do 10 stycznia 2023 r. W zgłoszeniu należy podać imiona i nazwiska osób zgłaszanych do udziału w Balu, a także imiona i nazwiska osób deklarujących chęć wzięcia udziału w zwiedzaniu. W zgłoszeniu można także wskazać dietę wegańską / wegetariańską uczestnika (uczestników), co pozwoli nam dostosować się do Państwa preferencji.

 

Do zobaczenia!

 

OIRP-poster-2023.jpg

Artykuły powiązane


Bal Karnawałowy Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, 21.01.2023 - fotogaleria


Galeria zdjęć z Balu Karnawałowego Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, który odbył się 21.01.2023r. w Pałacu Dożów – w budynku „S” Huty im. Tadeusza Sendzimira.


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP szukajradcy.pl Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa