Angielski  Francuski  Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Zamawianie legitymacji radcy prawnego

Zamawianie legitymacji radcy prawnego

Instrukcja zamawiania legitymacji radcy prawnego

 

1. Otworzyć stronę https://radcy.devconfido.pl/index/index/wybor_izby/krakow

 

2. Jeśli pojawią się informację o niezaufanych certyfikatach, kontynuować pracę mimo wszystko, akceptując i instalując wszystkie certyfikaty.

3. Wprowadzić login, którym jest pełny numer wpisu, czyli np. KR-3456, oraz hasło, które składa się z małych liter, bez polskich znaków diakrytycznych i które jest zbudowane w nastepujący sposób: 3 pierwsze litery nazwiska, 3 pierwsze litery imienia, oraz 3 ostatnie cyfry numeru PESEL (np. Jan Stępień, PESEL: 78051245789, będzie mieć hasło: stejan789).
Uwaga: W przypadku problemów z zalogowaniem proszę wysłać informację wraz z numerem PESEL na adres d.mozdzen@oirp.krakow.pl.

4. Podczas pierwszego logowania system prosi o zmianę hasła. Należy wymyślić nowe hasło. Hasło powinno składać się przynajmniej z 8 znaków. Następne logowania odbywać się będą na podstawie nowego hasła.

5. Jeżeli w systemie nie jest zapisane zdjęcie użytkownika, to przed złożeniem wniosku o legitymację, należy je wprowadzić (Dane zgłoszeniowe -> Dodaj/Zmień zdjęcie). Zdjęcie ma być na wprost (en face) i na jasnym jednolitym tle, takie jak do dowodu osobistego lub paszportu. Jeżeli zdjęcie istnieje to proszę przejść do punktu 8.

6. Zdjęcie musi zostać zaakceptowane przez pracownika biura OIRP. Po jego akceptacji można przystąpić do składania wniosku o legitymację.

7. W celu złożenia wniosku o legitymaję kliknąć ikonę „Legitymacje".
Uwaga: Ze względu na pojawiające się błędy związane z procesowaniem wniosku przez system proszę nie zaznaczać opcji "Drugie imię".

drugie imię

8. Wybrać typ legitymacji i uzasadnienie wydania legitymacji oraz załączyć potwierdzenie wpłaty, a na koniec kliknąć: „Wyślij wniosek o wydanie legitymacji".
Uwaga: Ceny legitymacji w OIRP Kraków są następujące: „standard" - 27 zł (zamiast 32 zł), „z chipem" - 75 zł (zamiast 80 zł). Legitymacja elektroniczna umożliwia wgranie na nią podpisu elektronicznego. Opłaty za legitymację należy dokonać przelewem na konto OIRP Kraków wpisując w tytule: opłata za legitymację typu standard / z chipem (wpisać odpowiedni typ legitymacji).

 

W razie pytań prosimy o kontakt:

Daniel Możdżeń, mail: d.mozdzen@oirp.krakow.pl, tel. 12 410 82 60 w. 51

Odbiór legitymacji: OIRP III piętro, pok. 8

 

Artykuły powiązane


Informacja PWPW w związku z wytwarzaniem legitymacji radcy prawnego, aplikanta radcowskiego i prawnika zagranicznego


Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych informuje, że od 1 lipca 2018 instalowanie certyfikatów podpisu kwalifikowanego i niekwalifikowanego nie będzie możliwe


Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa