Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
NPP 2022

NPP 2022

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Planowane szkolenie: "Praca z klientem punktu nieodpłatnej pomocy prawnej (NPP)"


Szanowni Państwo, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie planuje organizację szkolenia pod roboczym tytułem „Praca z klientem punktu nieodpłatnej pomocy prawnej (NPP)”, skierowanego przede wszystkim do radców prawnych pełniących dyżury w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Lista radców prawnych wyznaczonych do udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej w roku 2022


Rada OIRP w Krakowie zawiadamia, że została sporządzona lista radców prawnych wyznaczonych do udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej w 2022 roku.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Losowanie - nieodpłatna pomoc prawna / nieodpłatna mediacja na rok 2022.


W dniu 10.11.2021 r. o godz. 10:00 odbędzie się losowanie w celu wyznaczenia radców prawnych i ich zastępców do udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej / nieodpłatnej mediacji. Informujemy, że będziemy je transmitować przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Ze względu na sytuację epidemiczną i obostrzenia sanitarne nie przewidujemy możliwości osobistego udziału radców prawnych w losowaniu w siedzibie Izby.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Komunikat OIRP w Krakowie w sprawie udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej dla cudzoziemców w roku 2022


OIRP w Krakowie informuje, że ogłasza się nabór radców prawnych do wykonywania nieodpłatnej pomocy prawnej w sprawie udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej dla cudzoziemców w roku 2022.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Komunikat dotyczący składania deklaracji przez radców prawnych w celu świadczenia nieodpłatnej pomocy prawnej w 2022 roku


W poniedziałek 11.10.2021 r. o godzinie 12:00 rozpoczęło się przyjmowanie deklaracji udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej w roku 2022.


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP szukajradcy.pl Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa