Angielski  Rosyjski  Słowacki  Francuski  Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Formularze elektroniczne do składania deklaracji w ramach kolejnego naboru w celu świadczenia nieodpłatnej pomocy prawnej w 2020 roku

Formularze elektroniczne do składania deklaracji w ramach kolejnego naboru w celu świadczenia nieodpłatnej pomocy prawnej w 2020 roku

 

Informujemy, że Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie rozpoczęła przyjmowanie deklaracji radców prawnych zgłaszających się do udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej. Nowe deklaracje udzielania przez radców prawnych nieodpłatnej pomocy prawnej w roku 2020 przyjmowane będą do 12 grudnia br. (czwartek) do godziny 24:00.

Formularze elekrtroniczne dostępne są w Extranecie po zalogowaniu pod adresem:

(...)

Deklaracje udzielania przez radców prawnych nieodpłatnej pomocy prawnej w roku 2020 winny być złożone w nieprzekraczalnym terminie do 12 grudnia br. do godz. 24:00 pod rygorem pozostawienia deklaracji bez rozpatrzenia.

Przed złożeniem deklaracji, o których mowa powyżej, istnieje możliwość weryfikacji przez radcę prawnego stanu rozliczenia składek (w Extranecie: „Ewidencja składek”, lub telefonicznie: 12 4145911) i stanu wypełnienia obowiązku doskonalenia zawodowego w III cyklu szkoleniowym (2015-2017) (w Extranecie: „Doskonalenie zawodowe”, lub telefonicznie: 12 4145900).

 

Artykuły powiązane


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Komunikat dotyczący kolejnego naboru - składania deklaracji przez radców prawnych w celu świadczenia nieodpłatnej pomocy prawnej w 2020 roku.


W poniedziałek 9.12.2019r. o godzinie 12:00 rozpocznie się, w ramach kolejnego naboru, przyjmowanie deklaracji udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej w roku 2020.


Lista radców prawnych wyznaczonych do udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej w roku 2020


Rada OIRP w Krakowie zawiadamia, że została sporządzona lista radców prawnych wyznaczonych do udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej w 2020 roku.


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa