Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Zbiórka przedmiotów dla zwierząt pochodzących z Ukrainy

Zbiórka przedmiotów dla zwierząt pochodzących z Ukrainy

Szanowni Państwo,

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie wspólnie z Krakowskim Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami ogłasza zbiórkę artykułów przeznaczonych dla podopiecznych KTOZ! Zbieramy karmę, koce, ręczniki i inne produkty przeznaczone dla zwierząt - wszystko co może pomóc organizacji i jej wolontariuszom. Celem naszej zbiórki jest wsparcie KTOZ, borykającego się z trudnościami wynikającymi między innymi z dużej ilości zwierzaków, które znalazły się w krakowskim schronisku z powodu wojny w Ukrainie.

Zbiórka jest organizowana w dniach od 20 września do 4 października. Dary można przynosić na portiernię w siedzibie OIRP w Krakowie, przy ul. F. Nullo 8/4, w dni powszednie w godzinach 8:00-20:00, a w sobotę w godzinach 8:00 – 16.00.

Dary można również przekazywać bezpośrednio do KTOZ, dostarczając je do krakowskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt, na ulicę Rybną 3.

 

Zachęcamy do udziału w zbiórce!

towarzystwo.jpg

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP szukajradcy.pl Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa