Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Zaproszenie na Święto Prawników w dniu 19 maja 2021 roku w Krakowie

Zaproszenie na Święto Prawników w dniu 19 maja 2021 roku w Krakowie

W tym roku zapraszamy wszystkich chętnych radców prawnych do obejrzenia wykładu autorskiego cenionego amerykańskiego pisarza – Roda Drehera, autora książki „Opcja Benedykta”, oraz nieprzetłumaczonej jeszcze „Live Not by Lies”, która ma na jesieni ukazać się w Polsce nakładem Wydawnictwa Esprit.

Wykład odbędzie się w dniu 19.05.2021 r. (środa) o godz. 17:30 i będzie transmitowany on-line, zarówno przez Facebook Stowarzyszenia (www.facebook.com/arslegis), jak i na kanale YouTube Stowarzyszenia. Wykład odbędzie w języku angielskim.

Tradycyjnie po wykładzie zostanie odprawiona Msza św. o światło Ducha św. dla polityków i prawników w Kolegiacie Św. Anny w Krakowie o godzinie 19.30. Jak co roku będzie ona poprzedzona procesją, w której za relikwiami św. Ivo – Patrona prawników podążać będą prawnicy w togach.

Homilię w czasie Mszy św. wygłosi ks. prof. dr hab. Franciszek Longchamps de Bérier.

Msza św. nie będzie transmitowana.

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP szukajradcy.pl Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa