Angielski  Rosyjski  Słowacki  Francuski  Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Zaproszenie do przygotowania wytycznych działania  samorządu radcowskiego

Zaproszenie do przygotowania wytycznych działania samorządu radcowskiego

Szanowni Państwo,

Koleżanki i Koledzy,

      

6 marca 2020r. Krajowa Rada Radców Prawnych podjęła Uchwałę nr 180/X/2020 – w sprawie powołania zespołów problemowych w związku z Krajowym Zjazdem Radców Prawnych w 2020r. Zgodnie z § 1. pkt. 1 tej uchwały powołano Zespół do spraw opracowania projektu wytycznych działania samorządu radców prawnych na lata 2020-2024.

Po przeanalizowaniu wytycznych uchwalanych na dotychczasowych Krajowych Zjazdach Radców Prawnych Zespół uznał, że w proces przygotowania projektu warto zaangażować jak najszersze grono członków naszego samorządu.
Dlatego zwracamy się do wszystkich członków samorządu radcowskiego z prośbą o przesyłanie (do 30 czerwca br.) na specjalnie utworzony adres mailowy:

wytyczne@kirp.pl

wszelkich sugestii, propozycji, wniosków i refleksji, które mogą pomóc  w przygotowaniu optymalnego projekt wytycznych.

            Zbiorcze zestawienie wytycznych uchwalanych przez Krajowe Zjazdy Radców Prawnych w latach 2003-2016 możecie Państwo znaleźć pod adresem:

https://drive.google.com/file/d/1k-_Qo7YOmw3Q7vOFPKECDDRvJU-OYO7M/view?usp=sharing

            Treść przyjętych przez Zjazd uchwał zadecyduje o przyszłości naszego zawodu, dlatego liczymy na aktywne włączenie się Koleżanek i Kolegów w prace naszego zespołu.

 

Przewodniczący Zespołu

Stefan Mucha

Pliki do pobrania

zaproszenie wytyczne.docx 62.9 KB docx
Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa