Angielski  Rosyjski  Słowacki  Francuski  Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Zaproszenie do obejrzenia nagrania Mszy św. z okazji Święta Prawników

Zaproszenie do obejrzenia nagrania Mszy św. z okazji Święta Prawników

W związku z tym, iż wspomnienie św. Ivo Helory przypada na dzień 19 maja, a nie wszyscy mogli się połączyć on-line w dniu transmisji, Ars Legis – Stowarzyszenie im. Św. Ivo Helory – Patrona Prawników zaprasza wszystkich prawników do obejrzenia nagrania video przebiegu całej Mszy św. o światło Ducha św. dla polityków i prawników (łącznie z procesją), która została odprawiona przez o. bp. dr Damiana Muskusa OFM – biskupa pomocniczego Archidiecezji Krakowskiej, w Kolegiacie Św. Anny w Krakowie w sobotę 16 maja. Biskup Muskus wygłosił też homilię, skierowaną do prawników, która jest też osobno dostępna.

 

Link do nagrania całej Mszy: https://youtu.be/J3KEogKw1W0

 

Link do nagrania homilii o. bp. dr Damiana Muskusa OFM:  https://youtu.be/YaLFP53-Tiw

 

Powyższe filmy są także dostępne na stronie arslegis.org.pl

Msza Św. w ramach Święta Prawników była współorganizowana przez Duszpasterstwo Prawników Archidiecezji Krakowskiej, objęta została patronatem wszystkich krakowskich korporacji prawniczych, a także Naczelnej Rady Adwokackiej, Krajowej Rady Notarialnej oraz Krajowej Rady Komorniczej, jak również Krajowego Duszpasterstwa prawników.

Organizatorzy w tym miejscu wyrażają podziękowanie dla wszystkich, którzy uczestniczyli w uroczystości, jak również wszystkim korporacjom prawniczym, które objęły uroczystość swoim patronatem lub umożliwiły dotarcie z informacją do swoich członków.

Stowarzyszenie jeszcze raz zwraca się z serdeczną prośbą o przesłanie niniejszej informacji do wszystkich tych, którzy chcieliby zapoznać się z nagraniem w dniu liturgicznego wspomnienia Patrona Prawników.

 

(-) r.pr. k.d.r. Karol Tatara
Prezes Ars Legis – Stowarzyszenia
im. św. Ivo Helory – Patrona Prawników

 

(-) r.pr. Maciej Drogoń
Skarbnik Ars Legis – Stowarzyszenia
im. św. Ivo Helory – Patrona Prawników

 

Artykuły powiązane


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Zaproszenie na mszę św. on-line w ramach Święta Prawników - Kolegiata Św. Anny w Krakowie, 16.05.2020 r.


Ars Legis – Stowarzyszenie im. Św. Ivo Helory – Patrona Prawników zaprasza wszystkich radców prawnych na obchody tegorocznego Święta Prawników w postaci corocznej Mszy św. o światło Ducha św. dla polityków i prawników.


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa