Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Zapraszamy do głosowania w konkursie Kryształowe Serce Radcy Prawnego 2021

Zapraszamy do głosowania w konkursie Kryształowe Serce Radcy Prawnego 2021

Szanowni Państwo,

OIRP w Krakowie informuje, że znane są już nazwiska radców prawnych i aplikantów radcowskich, którzy ubiegają się o jedno z najważniejszych wyróżnień przyznawanych przez samorząd radcowski –„Kryształowe Serce Radcy Prawnego”.

WŚRÓD KANDYDATÓW JEST DWÓCH PRZEDSTAWICIELI NASZEJ IZBY: RADCA PRAWNY MACIEJ BAŁAZIŃSKI ORAZ APLIKANT RADCOWSKI PIOTR SOŁOWIJ.

Nowością w tej edycji Konkursu jest wybór Laureata w Kategorii „Nagroda Internautów. Wyróżniająca działalność społeczna oraz bezinteresowna pomoc”. Laureat zostanie  wyłoniony spośród wszystkich nominowanych osób w wyniku głosowania internetowego, w którym udział może wziąć każdy.

Na stronie internetowej https://krysztaloweserce.kirp.pl/glosowanie/ znajdą Państwo charakterystyki wszystkich 21 kandydatów.

Zachęcamy do zapoznania się z nimi i oddania swojego głosu, na osobę, która w Państwa ocenie najbardziej zasługuje na wyróżnienie w tej kategorii.

Głosowanie zostało uruchomione i potrwa do 1 LIPCA 2021 DO PÓŁNOCY.

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP szukajradcy.pl Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa