Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Webinar „Siła różnorodności czyli jak budować wspierające relacje międzypłciowe” - 5.03.2021

Webinar „Siła różnorodności czyli jak budować wspierające relacje międzypłciowe” - 5.03.2021

Drogie Koleżanki, drodzy Koledzy,

z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania tego dnia w naszym radcowskim gronie. W tym roku formuła wydarzenia wymuszona jest oczywiście względami epidemicznymi - zapraszamy do udziału w webinarze przygotowanym specjalnie na tę okazję. Mamy nadzieję, że mimo kontaktu za pośrednictwem ekranu komputera Panie i Panowie (sic!) radcowie prawni ciekawie spędzą czas!

Webinar pt. Siła różnorodności, czyli jak budować wspierające relacje międzypłciowe”, w dniu 5 marca 2021 r. (piątek) o godz. 19.00 na platformie LiveWebinar, poprowadzi dla nas p. Sylwia Królikowska - Trener, Konsultant, Prezes Zarządu VDG Sp. z o.o.

W trakcie godzinnych warsztatów online będzie można dowiedzieć się m. in.: 

  • co to są „neuroseksizmy” i które ze stereotypów – zarówno na temat kobiet, jak i na temat mężczyzn – są najbardziej krzywdzące i niebezpieczne;
  • czego konkretnie kobiety mogą się nauczyć od mężczyzn, a czego mężczyźni od kobiet;
  • w jaki sposób budować wspierające relacje międzypłciowe i co każda z płci może zrobić, by wzajemnie się inspirować i rozwijać.

Po wykładzie przewidziany jest również czas na sesję Q&A (pytań i odpowiedzi).

Na profilu facebookowym „Sylwia Królikowska Trainer” dostępny jest filmik będący zapowiedzią webinaru: https://fb.watch/3PT-wMRudI/

 

Dla kogo jest ten warsztat? Dla wszystkich – zarówno kobiet, jak i mężczyzn, którzy są zainteresowani najnowszymi badaniami w zakresie różnic międzypłciowych i ważne jest dla nich obalanie stereotypów.

Informacja o prowadzącej:


Sylwia Królikowska
z wykształcenia jest psychologiem – ukończyła Uniwersytet Jagielloński w Krakowie,
ze specjalizacjami psychologia biznesu oraz zarządzanie zmianą, obecnie
Grafika SKrólikowska10.jpgpisze doktorat na Uniwersytecie SWPS . Od 2003 roku specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń, coachingu i doradztwie.  Współpracuje głównie z korporacjami, a do grona jej stałych klientów należą m.in.​ BNP Paribas, Unilever, Capita, Shell, State Street, UBS, Valeo i wiele innych. Najchętniej prowadzi szkolenia z zakresu zarządzania pracownikami – w swojej karierze przeszkoliła ponad 20000 menedżerów i liderów. Sylwia posiada międzynarodowe doświadczenie trenerskie – prowadziła szkolenia dla menedżeów centrów finansowych w Indiach, Malezji, Kazachstanie, Filipinach oraz w Wielkiej Brytanii. Pracowała także jako wykładowca na studiach podyplomowych – prowadziła zajęcia z zarządzania talentami w organizacjach dla studentów Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Autorka trzech książek, ekspert w Radiu ZET i telewizji TVN24. W czasie pandemii ekspert portalu OLX z ramienia którego prowadziła cykl webinarów, który zgromadził kilkutysięczną publiczność.

 

Link do webinaru zostanie wysłany 04.03.2021 r.

Udział jest nieodpłatny i nie wymaga zapisów.  

Dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć w podanym wyżej terminie planowana jest retransmisja webinaru w Dzień Kobiet 8 marca 2021 r. (poniedziałek) o godz. 19.00. (link zostanie wysłany 08.03.2021 r.).

 

Panie, Panowie - świętujmy razem!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa