Angielski  Rosyjski  Słowacki  Francuski  Facebook  Biuletyn informacji publicznej

„Radca prawny w procesie karnym” – otwarte zebranie naukowe Katedry Postępowania Karnego UJ

Mamy przyjemność zawiadomić, że kolejne otwarte zebranie naukowe Katedry Postępowania Karnego odbędzie się w piątek – 10 marca 2017 r. w sali „Refektarz” (ul. Olszewskiego 2, parter), o godzinie 17.00.
Jego temat brzmi: Radca prawny w procesie karnym

Z największą przyjemnością informujemy, że nasze zaproszenie do panelu ekspertów przyjęli dotychczas znakomici znawcy tej problematyki (w kolejności alfabetycznej):

dr hab. Radosław Olszewski, prof. Uniwersytetu Łódzkiego,
dr hab. Hanna Paluszkiewicz, prof. Uniwersytetu Zielonogórskiego,
dr Marcin Sala-Szczypiński, Dziekan Okręgowej Rady Radców Prawnych w Krakowie,
dr hab. Krzysztof Woźniewski, prof. Uniwersytetu Gdańskiego,
naszą Katedrę reprezentować będzie dr Marcin Żak.

Zebranie ma charakter otwartego seminarium, zachęcamy do przybycia wszystkich zainteresowanych dyskutowaną tematyką.

Jak zawsze, liczymy na ożywioną debatę i głosy praktyków.

Seminarium towarzyszy tegorocznej VI Studenckiej Konferencji Karnoprocesowej "Proces karny 2020 – pożądany kształt procesu karnego w państwie prawnym".