Pytanie ws. praktyk on-line

Szanowni Państwo,

na prośbę dra Karola Juszki, Pełnomocnika Dyrektora Instytutu Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie ds. praktyk studenckich na kierunku Prawo, przekazujemy poniższe zapytanie:

Szanowni Państwo,

Z upoważnienia Dyrektora Instytutu Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie informacji czy w Państwa kancelarii istnieje możliwość prowadzenia zdalnych praktyk prawniczych dla studentów IV roku prawa naszego Instytutu?

Niniejsze praktyki zgodnie z planem studiów powinny zakończyć się uzyskaniem z nich zaliczenia najpóźniej w dniu 30 września 2020 r.

W związku z tym, bardzo prosiłbym Państwa o potraktowanie tej prośby jako bardzo pilnej oraz przysłanie odpowiedzi na tą prośbę do 26 maja 2020 r. na adres karol.juszka@up.krakow.pl

Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie tej prośby.

Dr Karol Juszka

Pełnomocnik Dyrektora Instytutu Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie ds. praktyk studenckich na kierunku Prawo